Televizorius miegamajame: teigiami ir neigiami aspektai

Ar televizoriui vieta miegamajame, diskutuotinas klausimas. Vieni sako, kad tai vienas iš geriausių būdų greičiau užmigti, o štai kiti nusiteikę skeptiškai. Aptarkime, kokie tokio sprendimo privalumai ir trūkumai.

Televizoriui miegamajame sakome „Taip“

Tikriausiai daugelis sutiks, kad vakare vienas malonumas yra įsitaisyti lovoje, įsijungti mėgiamą laidą, įdomų filmą ar serialą ir atsipalaiduoti bei nusiteikti miegui.

Šiuolaikiniai stilingi televizoriai miegamojo erdvei gali suteikti daugiau solidumo. Negana to, tai bus geras sprendimas, jei šeimos nariai nori žiūrėti skirtingas laidas vienu metu: tuomet vieni įsitaiso miegamajame, o kiti – svetainėje. Juk niekas nesako, kad jei televizorius miegamajame, tai jį būtina žiūrėti prieš miegą.

Televizoriui miegamajame sakome „Ne“

Tačiau visgi yra nemažai manančių, kad miegamajame televizoriui ne pati geriausia vieta, mat žiūrimas prieš miegą jis gali neigiamai veikti miego kokybę.

Televizoriaus žiūrėjimą prieš miegą geriau iškeiskite į bendravimą. Be to, jei televizorių žiūrėsite prieš miegą, jis vargins akis. Šiame kontekste labai svarbu ir tai, kas prietaisas būtų tinkamu atstumu nuo dvigulės miegamojo lovos.

Rimtesnio siužeto filmai ar laidos gali paskatinti nerimą, neleisti protui atsipalaiduoti, kas gali lemti, jog bus sunkiau užmigti.