Telecentras per nacionalinį antžeminės TV tinklą pradeda retransliuoti kanalą „Current Time (Nastojaščeje Vremia)“

Nuo rugsėjo 1 d. AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) nemokamos antžeminės TV tinklu pradėjo retransliuoti informacinį kanalą „Current Time (Nastojaščeje Vremia)“. Šiame rusų kalba transliuojamame kanale pateikiama tiksli ir faktais paremta informacija apie įvykius ir procesus Lietuvai aktualiame regione bei pasaulyje.

Kanalas retransliuojamas per Telecentro nacionalinės aprėpties tinklą ST-1, pasiekiantį 98, 3 proc. Lietuvos gyventojų.

Oficialus kanalo startas ir jam skirta paleidimo iškilminga ceremonija planuojama rugsėjo 14 dieną. Šiuo metu kanalas transliuojamas testiniame režime.

Telecentro Radijo ir televizijos paslaugų skyriaus vadovo Mariaus Skudučio, žiūrovams, priimantiems televizijos signalus per lauko ar vidaus anteną ir norintiems jau dabar pradėti žiūrėti „Current Time (Nastojaščeje Vremia)“, savo televizoriuose reikėtų paleisti kanalų skanavimo funkciją. Kai kurių modelių televizoriai kanalų skanavimą atlieka automatiškai ir patys turėtų susirasti eteryje naująją TV programą.

Iškilus šios ir kitų TV programų priėmimo per anteną klausimams, antžeminės TV žiūrovai gali visada pasikonsultuoti su Telecentro specialistais telefonu (8 5) 200 15 15.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau