Tele2 vėl didina kainas

Nepaisant pandemijos metu išaugusio telekomunikacijų paslaugų naudojimo ir , savaime suprantama šioje srityje dirbančių bendrovių pelno, Tele2 neduoda ramybės jų manymu per mažai mokantys išankstinio mokėjimo kortelių „Pildyk“ vartotojai.

Anksčiau telekomunikacijų bendrovė apsiribodavo nustatytais kortelės galiojimo terminais nuo paskutinio papildymo ir nuolatiniais vadybininkų pasiūlymais „Neriboti savęs“. Tele2 to pasirodė maža ir prieš keletą mėnesių atsirado 2 centų per dieną mokestis, kuris pritaikomas neužsisakusiems jokio plano. Taigi, vartotojai dabar moka ne tik už suteiktas paslaugas, bet ir 60 centų per mėnesį papildomai.

Bendrovė čia nesustojo ir vakar pigiausio „Pildyk“ plano vartotojus „nudžiugino“ pranešimu, kad jiems teks pasirinkti brangesnę paslaugą arba jie bus perkelti automatiškai. Tokio sprendimo argumentu nurodo mažą plano „199 min“ naudotojų skaičių, tačiau lieka neaišku kokiu būdu naudotojų mažas skaičius apsunkino Tele2 kompiuterius ir kaip jiems palengvės 1.99 Eur pakeitus į 2.89 Eur.

Tokie geri dalykai ten.