Išsiaiškino kurioje šalyje „iPhone 12“ kaina didžiausia

Daugelis tikriausiai prisimena, kad praėjusiais metais debiutavusio „iPhone 11“ kaina Rusijos buvo didžiausia pasaulyje. Atrodytų, kad „Apple“ neturėjo jokio pagrindo keisti situacijos dėl naujos „iPhone 12“ serijos, tačiau nauja „Statista“ analitikų ataskaita stebina nauju antirekordu, kuriame šį kartą pirmauja ne Rusija.

Taigi, brangiausiai bazinis „iPhone 12“ ir ypač „iPhone 12 Pro“ su 128 GB atmintimi kainuos Indijos gyventojams – kainos yra atitinkamai 1158 USD ir 1636 USD. Antrąją ir trečiąją eilutes užima Prancūzija ir Vokietija, o Rusija šį kartą atsidūrė ketvirtoje reitingo pozicijoje.

JAV, kaip ir anksčiau, naudingiausia pirkti „iPhone 12“ – ten naujasis produktas siūlomas už 943 USD.

Tuo tarpu Lietuvoje „iPhone 12“ su 128 GB ROM kainuoja 969 eurus (1135 dolerius), o už tokios pat talpos „iPhone 12 Pro“ mūsų šalyje teks atseikėti 1380 USD. Ką gi, garbinga antra vieta pasaulyje, galime didžiuotis!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau