Šveicarijos laikrodininkas Franckas Mulleris sukūrė Bitcoin laikrodį

Prabangius gaminius kuriantis Šveicarijos laikrodininkas Franckas Mulleris pristatė riboto leidimo laikrodį, pavadintą „Encrypto“, kuris, pasak kūrėjų, yra pirmasis funkcionuojantis bitcoin laikrodis.

Prietaisas sukurtas bendradarbiaujant su prekybos kirptovaliuta platforma „Regal Assets“ bei ant ciferblato turi Bikoino logotipą ir genezės bloko (pirmasis blockchain blokas) adreso QR kodą.

Priekyje taip pat matomas lazeriu išgraviruotas viešojo piniginės adreso QR kodas, kuris gali būti naudojamas bitkoinų depozitui ir balanso patikrinimui. Komplekte rasite USB laikmeną su privačiu raktu.

Encrypto
Encrypto

„Giliai šalta“ piniginė naudoja „neprisijungus generuojamus, nedeterministinius TRNG (True Random Numbers Generated – iš tiesų atsitiktinai sugeneruotus numerius), kurie negali būti nulaužti“, – rašoma pranešime spaudai.

„Encrypto“ šiuo metu galima įsigyti internetu ir Francko Mullerio „Dubai Mall“ parduotuvėje, kurioje priimami mokėjimai kreditinėmis kortelėmis, banko pavedimais ir bitkoinais.

Ne daugiau kaip 500 vyriškų ir moteriškų prabangaus laikrodžio versijų bus parduotos, o kaina bus nuo 10 000 iki 60 000 JAV dolerių. Kai kuriuose modeliuose naudojami taurieji metalai ir deimantai, įtaisyti skydelyje ir rėmelyje.

Franckas Mulleris ateityje taip pat ketina sukurti modelius „eteriui“ (ETH) ir kitomis „penkioms geriausiomis monetomis“, įskaitant XRP.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau