Susipažinkime: geriausi 2019-ųjų telefonai!

Baigiantis metams naudinga apžvelgti 2019-ais karaliavusius mobiliuosius, kurie mums suteikė galimybę ne tik patogiai bendrauti, tačiau ir lanksčiai gauti reikalingą informaciją. Kaip teigia meistrai – iPhone remontas Vilniuje, nepaisant Apple gaminių populiarumo, vis dar laimi. Dažniausiai reikalingas iPhone 5S ekrano keitimas ir dėl šios problemos kalti vaikai, kurie nesaugo mobiliųjų.

Tiesa, technologai stengiasi išrasti vis inovatyvesnius modelius, kurie užtikrintų, kad naršymas bus lankstus, o apsauga – pati geriausia. Jūsų dėmesiui supažindinsime su modeliais, kurie 2019-ais metais dažnai pristatomi kaip geriausiai gebantys suderinti tvirtumo bei funkcionalumo niuansus.

iPhone ar Android?

Iki šiol vis dar kariaujama dėl iOS bei Android operacinių sistemų ir kiekvienos pusės naudotojas iki raudonumo gina jam labiausiai tinkamą operacinę sistemą. 2019-as metais labiausiai vertinami Apple gaminiai yra iPhone XS ir iPhone XR. Daugiausia dėmesio skirta ilgam baterijos laikymui, žinoma, daugelis vis dar džiaugiasi puikia nuotraukų raiška, galiausiai, neribotas funkcionalumas: finger print, mokėjimas telefonu ir t.t.

Android vis dar džiugina app’sų gausa, kurio didžioji dauguma yra prieinami nemokamai. 2019-ais metai labiausiai dėmesio verti Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy Note 9. Papildomo dėmesio sulaukia ir Huawei Mate 20 Pro bei Huawei P30 Pro, kurie net ir po JAV bei Huawei įmonės skandalo išlieka vieni perkamiausių mobiliųjų.

Tinkama SIM kortelė

SIM kortelės vis labiau mažėja, tad ieškodami Jums tinkamo telefono turėsite nepamiršti paieškas vykdyti ir pagal SIM kortelės dydį. Nors salonuose jos vis dar keičiamos, tačiau paskutiniu metu girdisi atgarsiai, tad tokia paslauga nebebus teikiama, tad mobilusis turės būti pasirenkamas pagal kortelės dydį. Skamba kaip kosmosas?  Žinoma atsiradus problemai – visada bus ir sprendimas.

Dizaino potėpiai

2019-ais metais daugiausia dėmesio sulaukė mažesnio modelio telefonai, kurie dažnai juokais vadinami “delno” telefonu. Tai reiškia, kad jie puikiai telpa į delną, juos nešioti patogu, jie kur kas rečiau krenta iš rankų, tad ir remonto paslaugos nebėra tokios aktualios. 

Tokie tie 2019-ieji. Įdomu, ką mums pasiūlys kiti metai?