„Huawei“ Lietuvoje pristatė belaides ausines „FreeBuds 3“ ir laikrodį „Watch GT 2“

„Huawei“ per keletą pastarųjų mėnesių pasaulyje anonsavo ne vieną naujieną išmaniųjų telefonų, dėvimųjų įrenginių ir netgi muzikos gerbėjams. Ketvirtadienį ir Lietuvoje buvo pristatytos šviežiausios „Huawei“ naujienos: „Watch GT 2“ serijos išmanieji laikrodžiai ir belaidės ausinės „FreeBuds 3“.

Watch GT 2“ siūlo išskirtinį dizainą ir talpią bateriją

Watch GT 2

Šio mėnesio pabaigoje Lietuvos parduotuvių lentynas pasieks rugsėjį Miunchene pristatyti „Watch GT 2“ serijos išmanieji laikrodžiai. 46 ir 42 mm skersmens laikrodžiai iš kitų tokio pobūdžio įrenginių išsiskiria inovatyviu dizainu ir itin ilgai veikiančia baterija.

„Naujieji laikrodžiai išties ekonomiški, jei kalbėtume apie energijos vartojimą: kasdien naudojamas 46 mm skersmens modelis nepertraukiamai gali veikti iki dviejų savaičių, o 42 mm – iki savaitės“, – anonso metu pabrėžė „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Audrius Granickas.

Pasak „Huawei“ atstovo, tai garantuoja įrenginiuose įdiegtas „Kirin A1“ lustas su „Cortex-M7“ branduoliais. Laikrodžių privalumus ir funkcionalumą papildo kruopštus dizainas. „Pirmą kartą kompanijos istorijoje sukurtas laikrodis su „all in one“ 3D stiklu. Dėl šio sprendimo ekranas yra platesnis ir bekraštis – tai laikrodžiui suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir daugiau funkcionalumo. Tikime, kad būtent klasikinis dizainas bus viena jų populiarumo priežasčių, nes jis visada madingas“, – sakėA. Granickas.

Anot jo, „Watch GT 2“ galima naudoti ir sportuojant, ir kasdieniam aktyvumui stebėti. Laikrodis suderinamas su 15 skirtingų sporto šakų, įskaitant ir tokias įprastas kaip bėgimas ar vaikščiojimas. Ne sporto režimu „GT 2“ gali stebėti širdies ritmą, miego kokybę ir pateikti rekomendacijas, kaip mažinti stresą.

„Huawei Watch GT 2“ kaina Lietuvoje bus 249 eurai.

FreeBuds 3“ – garsas, kuris išlaisvina

FreeBuds 3

Muzikos gerbėjams „Huawei“ paruošė naujas ausines „Huawei FreeBuds 3“, kuriomis Lietuvoje bus pradėta prekiauti lapkričio mėnesį. Gamintojas pasirūpino, kad melomanai galėtų mėgautis ne tik išskirtiniu garsu, bet ir subtiliu dizainu.

„Naujosios ausinės itin ergonomiškos ir užtikrina unikalią patirtį. Jos tvirtai laikosi ausyse ir neiškrenta net sportuojant. Be to, norėdami patenkinti skirtingus poreikius, pirkėjams siūlysime juodos ir baltos spalvos ausines“, – pasakojo gamintojo atstovas.

„FreeBuds 3“ yra pirmosios belaidės ausinės su integruotu lustu „Kirin A1“. Kompanijos atstovas tikina, kad tai užtikrina stabilų ir greitą ryšį su išmaniuoju telefonu, aukštą garso kokybę ir panaikina aplinkos triukšmą.

Gamintojo rekomenduojama belaidžių ausinių „FreeBuds 3“ kaina Lietuvoje – 179 eurai.