„Sony“ pristato vandens išbandymus lengvai atlaikančias ausines „WF-SP900“

„Sony“ naujos sportinės ausinės „WF-SP900“ geba atlaikyti vandens išbandymus ir leidžia atsikratyti laidų – tai geriausias būdas klausytis muzikos intensyvių treniruočių metu.

Prie kompiuterio ar telefono prijungus šias ausines per „Bluetooth“ ryšį, muzikos per jas bus galima klausytis apie 3 valandas (iki 12 valandų su įkrovimo dėklu). Be to, norint atsisakyti išorinių įrenginių, galima panaudoti 4 GB dydžio vidinę ausinių atmintinę, kurioje telpa apie 900 dainų, o baterijos darbo trukmė tokiu atveju pailgėja iki 6 valandų (iki 21 valandos su įkrovimo dėklu). Ausinėse taip pat integruotas NFC lustas, kuris padeda jas lengvai susieti su pasirinktu įrenginiu.

Ausinės „WF-SP900“ yra atsparios ir sūriam vandeniui, o IPX5/8 standartas užtikrina, kad su šiomis ausinėmis galima plaukioti baseine ar jūroje net iki 2 m gylio. Vėliau šias ausines galima išplauti, tad prieš kiekvieną treniruotę jos gali būti tarytum naujos. Ausinės turi ir IP6X standartą, kuris žymi jų atsparumą dulkėms, tad jas galima naudoti bet kokių sportinių išbandymų metu.

Galima pasirinkti iš trijų ausinių spalvų – juodos, baltos ir geltonos, o dėvėjimo komfortą užtikrina 4 skirtingų dydžių ausies kanalo kištukai ir 3 skirtingų dydžių laikikliai. Be to, plaukimui skirti specialūs ausų kištukai, kurie užtikrins, kad į jas nepateks vandens, o dėl didesnio saugumo vandenyje galima užsidėti ir specialų raištelį.

Ausinėse pasirinkus „Ambient Sound“ režimą bus galima girdėti aplinkos garsus net ir grojant muzikai. Tuo metu režimas „Voice“ leidžia klausytis muzikos ir išgirsti svarbius pranešimus balsu. Kokybišką garso atkūrimą užtikrina „Sony“ unikalūs „Balanced Armature“ garsiakalbiai.

„WF-SP900“ taip pat turi įdiegtą intuityvų valdymą – garso lygį galima valdyti prilietimais, o muzikos grojaraštis valdomas spustelėjus mygtukus. Kiti ausinių nustatymai valdomi per programėlę „Sony | Headphones Connect“. Pasirinktus muzikos failus į ausines galima perkelti per „USB Type-C“ jungtį, pasinaudojus kompiuteriu ir programa „Sony | Music Center“.

Sony“ sportinės ausinės „WF-SP900“ prekyboje pasirodys lapkričio mėnesį, jų kaina sieks apie 280 eurų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau