„Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

„Sony“ pristatė naują žaidimams skirtų aksesuarų seriją „INZONE“, kurios tikslas sustiprinti pojūčius žaidimų metu ir padėti žaidėjams dar labiau išplėsti savo galimybes. Tarp naujųjų „INZONE“ serijos įrenginių – aukštiems kompiuterinių žaidimų reikalavimams pritaikyti 27 colių įstrižainės monitoriai ir žaidimų ausinės su erdvinio garso atkūrimo ir triukšmo slopinimo funkcijomis.

Nauji kompiuterinių žaidimų monitoriai

Naujasis žaidimams skirtas „Sony“ monitorius „INZONE M9“ palaiko 4K raišką ir HDR spalvų atkūrimą, jis išsiskiria aukštu kontrastu ir zonine apšvietimo technologija „Full Array Local Dimming“, kuri tiksliau perteikia gilius tamsius ir itin šviesius atspalvius. Žaidėjams taip pat siūlomas 144 Hz kadrų kaitos dažnis, IPS ir vos siekiantis 1 ms GtG (Gray-to-Gray) reakcijos laikas.

Tuo metu monitoriaus modelis „INZONE M3“ siūlo net 240 Hz kadrų kaitos dažnį prie „Full HD“ raiškos, 1 ms GtG reakcijos laiką ir kintamo dažnio kadrų atnaujinimo technologiją, kas žaidėjams suteikia daugiau galimybių tiksliai identifikuoti priešininkų judesius pirmojo asmens šaudyklių žaidimuose.

Unikalus, žemos padėties, trijų atraminių taškų šių monitorių stovas užtikrina patogų naudojimą ir neapkrauna stalo, ant kurio lieka užtektinai vietos kitiems įrenginiams. Taip žaidėjai gali pasidėti klaviatūrą ar platų žaidimų pelės kilimėlį jiems reikiamoje vietoje ant stalo paviršiaus. Stovas taip pat leidžia pasirinkti reikiamą monitoriaus aukštį ir pasvirimo kampą, o monitorių nugarėlėje įrengtas foninis apšvietimas ir laidų grupavimo sprendimas.

Integruotas keitiklis „Auto KVM Switch“ (Auto USB Hub Switch) leidžia vartotojams valdyti du skirtingus kompiuterius naudojantis viena klaviatūra, pele ir ausinėmis, juos prijungus per monitorių. Pasitelkę „FPS Game Picture Mode“ režimą, žaidėjai gali optimizuoti šviesumą ir kontrastą taip, kad kuo aiškiau matytų savo priešininkus. Tuo metu „Black Equalizer“ funkcija palengvina galimybę pastebėti detales šešėliuose.

Naujos žaidimų ausinės su mikrofonu

Sukurtos remiantis „Sony“ patirtimi plėtojant ausinių technologiją, žaidimams skirtų ausinių „INZONE H9“ ir „INZONE H7“ diafragmos išsiskiria unikalia forma, padedančia atkurti tikslius aukšto dažnio garsus ir įtraukiančius žemus garsus. Tuo metu ertmės šių ausinių korpusuose sustiprina žemų garso dažnių įspūdį ir realistiškumą.

Plati ir minkšta ausinių pagalvėlė tolygiai priglunda prie galvos šonų, o žaidimų metų jas galima patogiai dėvėti itin ilgą laiką. Ausinių gaubtai suprojektuoti taip, kad sudarytų kuo švelnesnį spaudimą ausims ir jų nenuvargintų.

Ausinės „INZONE H9“, panaudodamos kelis išorinius mikrofonus, slopina tokius išorės garsus kaip ventiliatorių ar lauko triukšmas, bei leidžia geriau dėmesį sutelkti į žaidimą. Tai užtikrina šiose ausinėse panaudota „Dual Noise Sensor Technology“ iš rinkoje pirmaujančių „Sony 1000X“ ausinių serijos. Tuo metu nepraleisti svarbaus skambučio telefonu ar atidaryti duris svečiui padeda „Ambient Sound Mode“ režimas.

Pritaikyta žaidimų kompiuteriui „PlayStation 5“

„INZONE M9“ ir „INZONE M3“ monitoriai naudoja „Auto HDR Tone Mapping“ technologiją, kuri yra pritaikyta veikti kartu su žaidimų kompiuteriu „PlayStation 5“. Prijungus monitorius prie kompiuterio, jis automatiškai atpažįstamas ir pagal tai parenkami reikiami vaizdo nustatymai, pavyzdžiui, „Game Mode“ žaidimams ar „Cinema Mode“ filmams žiūrėti.

Kartu su „PlayStation 5“ naudojant ausines „INZONE H9“ ir „INZONE H7“, jų valdymo parinktys automatiškai įtraukiamo į bendrą nustatymų skydelį „Control Center“. Šios ausinės žaidėjams leidžia paprasčiau parinkti tinkamą pokalbių ir žaidimo garsų lygį, o „Tempest 3D Audiotech“ technologija pagerina erdvinio garso pojūtį žaidimuose.

INZONE Hub“ programinė įranga

Naujiems „Sony“ priedams specialiai sukurta programinė įranga „INZONE Hub PC“, kuri leidžia žaidėjams parinkti jiems aktualius monitorių ir ausinių parametrus bei taip dar labiau suasmeninti patyrimą žaidimų metu.

Monitoriaus „INZONE M9“ parametrai:

  • 27 colių įstrižainės 4K raiškos ekranas su aukštu kontrastu, kurį užtikrina zoninio apšvietimo technologija „Full Array Local Dimming“ su „Display HDR 600“ sertifikatu ir daugiau kaip 95 proc. „DCI-P3“ spalvų paletės padengimu;
  • 144 Hz kadrų kaitos dažnis, IPS, 1 ms GtG (Grey-to-Grey) reakcijos laikas su palaikoma kintančia kadrų atnaujinimo technologija, tokia, kaip „NVIDIA G-SYNC“ ir VRR per „HDMI 2.1“ standartą.

Monitoriaus „INZONE M3“ parametrai:

  • 27 colių įstrižainės „Full HD“ raiškos ekranas su IPS ir 1 ms GtG (Grey-to-Grey) reakcijos laiku ir kintančios kadrų atnaujinimo technologijos palaikymu kaip „NVIDIA G-SYNC“ ir VRR per „HDMI 2.1“ standartą;
  • „DisplayHDR 400“ sertifikatas ir 99 proc. „sRGB“ spalvinės gamos padengimas bei 1,07 mlrd. skirtingų atspalvių atkūrimas.

Belaidės ausinės su mikrofonu „INZONE H9“ suteikia galimybę tiksliau aptikti taikinį per erdvinio garso technologiją „360 Spatial Sound for Gaiming“ ir kitas pažangias akustines technologijas, taip pat patogiai mėgautis žaidimu ištisas valandas su aplinkos triukšmo slopinimo funkcija ir iki 32 val. veikiančia integruota baterija. Vos per 10 minučių šias ausines galima įkrauti 1 val. naudojimo.

Belaidės ausinės su mikrofonu „INZONE H7“ leidžia tiksliau aptikti taikinį per erdvinio garso technologiją „360 Spatial Sound for Gaiming“ ir kitas pažangias akustines technologijas, taip pat patogiai mėgautis žaidimu ištisas valandas su iki 40 val. veikiančia integruota baterija. Vos per 10 minučių šias ausines galima įkrauti 1 val. naudojimo.

Laidinės ausinės su mikrofonu „INZONE H3“ suteikia galimybę tiksliau aptikti taikinį per erdvinio garso technologiją „360 Spatial Sound for Gaiming“ ir kitas pažangias akustines technologijas, dėl specialios konstrukcijos jas galima patogiai dėvėti daugybę žaidimo valandų.

„Sony“ žaidimų monitorius „INZONE M9“ prekyboje pasirodys šią vasarą, jo kaina sieks apie 1099 eurus. Monitorius „INZONE M3“ prekyboje pasirodys šią žiemą, jo kaina bus paskelbta vėliau.

„Sony“ žaidimams skirtas ausines bus galima įsigyti nuo liepos mėnesio. „INZONE H9“ kaina sieks 300 eurų, „INZONE H7“ kaina – 230 eurų, „INZONE H3“ kaina – 100 eurų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau