„Sony“ pristato naują vakarėliams skirtą kolonėlę „SRS-XV500“ su 25 val. veikiančia baterija

„Sony“ pristato naują vakarėliams skirtą kolonėlę „SRS-XV500“, kuri leidžia mėgautis stipriu muzikos skambesiu ir daryti tai ilgiau kad ir kur bebūtum. Ši kolonėlė turi galingus garsiakalbius, šviesų efektus ir talpią bateriją, taip pat prie jos galima prijungti karaoke mikrofonus.

„Sony“ kolonėlę „SRS-XV500“ sudaro du „X-Balanced“ garsiakalbiai, atkuriantys stiprius, žemo dažnio garsus su minimaliu iškraipymu ir du aukšto dažnio garsiakalbiai, kurie užtikrina aiškias vokalo partijas ir plačiau erdvėje pasklindantį garsą.

Su visiškai įkrauta bateriją kolonėlė „SRS-XV500“ leidžia mėgautis muzika iki 25 val. laiko (kai šviesų efektas neįjungtas). Per 10 minučių ją galima įkrauti iki 2,5 val. siekiančio papildomo veikimo. Tuo metu „Battery Care“ funkcija leidžia išvengti baterijos perkrovimo taip pailginant jos tarnavimo laiką.

Ši kolonėlė atitinka IPX4 atsparumo vandeniui standartą, todėl ją galima naudoti lauke nesibaiminant lietaus lašų poveikio. Kolonėlėje integruota rankena leidžia ją patogiau transportuoti iš vienos vietos į kitą. Galiausiai, ją galima naudoti pastačius ir horizontalioje, ir vertikalioje padėtyje, kas suteikia daugiau lankstumo įvairiose situacijose.

Galimybės pramogauti nesibaigia tik galingu muzikos skambesiu. Kolonėlėje „SRS-XV500“ integruoti du garso įėjimai, prie kurių galima prijungti vieną ar du mikrofonus karaoke funkcijai, taip pat elektrinę gitarą. Abi garso jungtys yra atskiros. Funkciniai „Echo“ ir „Key Control“ mygtukai kolonėlės gale leidžia lengvai pasirinkti pageidaujamus garso nustatymus.

„SRS-XV500“ šviesos efektai gali tapti papildomu vakarėlio akcentu, o jų veikimą pagal savo individualius poreikius galima nustatyti per programėlę „Sony | Fiestable“.

Naujoji kolonėlė yra suderinama su „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“ programėlėmis, per kurias galima sukurti grojaraščius, parinkti garso nustatymus ar apšvietimo režimą tiesiai iš šokių aikštelės. „Fiestable“ programėlė be apšvietimo nustatymų taip pat leidžia valdyti karaoke funkcijas įskaitant „Voice Changer“ ir „Echo“, taip pat paįvairinti skambančią muziką DJ garso efektais.

Kolonėlės „SRS-XV500“ korpuso konstrukcijoje panaudotas „Sony“ sukurtas perdirbtas plastikas taip siekiant sumažinti gaminio įtaką aplinkai.

„Sony“ yra įkūrusi muzikos platformą „For The Music“, skirtą jos aukštos klasės vartotojams ir profesionalams skirtų garso produktų ir paslaugų populiarinimui. Ši platforma „Sony“ suteikia galimybę sujungti muzikos kūrėjus su vartotojais pasiūlant autentiškas muzikos klausymosi patirtis, kurios gerbėjų emocijas pakelia į naują lygį, o kūrėjams leidžia įgyvendinti savo viziją. Daugiau apie platformą čia: http://www.sony.co.uk/for-the-music

Kaina ir pasirodymo data

Naujoji „Sony“ kolonėlė „SRS-XV500“ prekyboje pasirodys nuo 2024 m. sausio, jos kaina turėtų siekti apie 400 eurų.