KOKIŲ TIKSLŲ SIEKIAMA KURIANT INTERNETINĘ SVETAINĘ?

Interneto svetainės labiausiai yra reikalingos verslo įmonėms, nes tai joms atstoja vizitinę kortelę. Prieš pradedant imtis svetainės kūrimo pirmiausiai reikia pagalvoti, koks bus jos tikslas. Tiesa, tų tikslų gali būti ne vienas. Tokia svetainė gali būti ne tik įmonės reklamos priemonė, bet ir naujienų, nušviečiančių paskutines veiklos inovacijas, portalas.

Koks gali būti interneto svetainės adresas?

Interneto svetainės adresas nebūtinai turi sutapti su įmonės pavadinimu, kur kas įdomesnis variantas – lengvai įsimenantis svetainės pavadinimas, apibūdinantis įmonės veiklą. Per daug ilgi ar nekonkretūs pavadinimai daugiau trukdo nei padeda interneto naršytojams, nes juos sunku įsiminti. Šiuo metu Lietuvoje yra užregistruota daugybė svetainių, todėl prieš pasirenkant pavadinimą naujai svetainei, pirmiausiai reikia registrų centre patikrinti, ar jis nesidubliuos su kitais pavadinimais.

Kaip pateikiama informacija verslo internetinėse svetainėse?

Nors ir labai vaizdingas pavadinimas būtų parinktas internetinei svetainei, jei joje trūksta išsamios informacijos apie įmonę, jos gaminamą ar parduodamą produkciją, teikiamas paslaugas, tokia svetaine niekas nesidomės. Jei svetainė priklauso elektroninei parduotuvei, tada būtina pristatyti parduodamas prekes ir jų aprašymus, nuotraukas, technines charakteristikas ir kt. Kad ir koks būtų svetainės tikslas, pirmiausiai informacija joje turi būti pateikiama aiškiai ir suprantamai.

Kokios veikimo kryptys gali būti pritaikytos svetainėje?

Interneto svetainės gali turėti pačių įvairiausių veiklos paskirčių. Jose gali būti pateikiamos nesikartojančios užklausų formos, lankytojų komentarai, įdiegta registracija, prisijungimo veiksmas ir daugelis kitokių paskirčių. Bendras jų skaičius priklauso nuo svetainės rūšies. Elektroninių parduotuvių svetainės įprastai turi daugiau paskirčių nei reprezentacijai skirtos svetainės.

Kada pradedamas kurti interneto svetainės dizainas?

Kai surenkama visa reikiama informacija, suprojektuojama svetainės struktūra, tada ateina laikas kurti jos dizainą, kuris turi kuo įspūdingiau pristatyti pačią įmonę, jos prekes ar paslaugas. Įmonė Svetainių Centras kiekvienos kuriamos svetainės dizainą kuo efektingiau pritaiko kliento poreikiams. Parenkamos ir suderinamos pačios tinkamiausios spalvos, pritaikomas pats geriausias publikuojamo teksto šriftas ir atliekamos visos tos subtilybės, kurios svetainės dizainą padaro neabejotinai patrauklų ir įsimenantį.