„Sony“ pristatė droną, pasiekiantį 170 km/h greitį

„Sony“ pristatė bepiločių orlaivių (dronų) prototipus, kuriuos sukūrė jų ir „ZMP“ bendras projektas „Aerosense“. Japonų gamintojas taip pat paskelbė apie planus verslo klientams pasiūlyti aerofotografijos paslaugas.

Pirmajame 2016 metų pusmetyje korporacija pradės teikti mokamas, su dronais susijusias paslaugas statybos, žemės ūkio, logistikos ir kitų sektorių organizacijoms. Nuotoliniu būdu kontroliuojami prietaisai atliks skrydžius virš nurodytos teritorijos, fotografuos didelės raiškos nuotraukas ir jas įkels į debesų saugyklas.

AS-MC01-P
AS-MC01-P

Pirmadienį parodytas „Aerosense“ modelis „AS-MC01-P“ sveria 3 kg ir be įkrovimo gali skristi apie 15-20 minučių. Prietaisas aprūpintas GPS imtuvu, Wi-Fi, navigacijos sistema ir didelės spartos belaidžio duomenų perdavimo „TransferJet“ moduliu.

AS-DT01-E
AS-DT01-E

Kitu „Sony“ anonsuotu produktu tapo galingas vertikalaus pakilimo dronas „AS-DT01-E“. Jis gali pasiekti iki 170 km/h greitį ir be pertraukos skraido ne mažiau kaip dvi valandas. 7 kg sveriantis aparatas gali transportuoti 3 kg krovinius.