„Sony“ kuria programą „PlayStation 4“ žaidimų transliacijai į PC

Anksčiau šią savaitę, programuotojas slapyvardžiu Twisted papasakojo apie planus išleisti programą „Dubbed Remote PC Play“, kuri leidžia transliuoti žaidimus iš „PlayStation 4“ į asmeninius kompiuterius. Fanai iš karto kreipėsi į „Sony“ klausdami ar tikrai bendrovė planuoja oficialiai išleisti tokią aplikaciją. Nors daugelis tuo netikėjo, tačiau „Sony Worldwide Studios“ vadovas Shuhei Yoshida savo Twitterio paskyroje parašė, kad jie tikrai dirba su šiuo projektu.

„Sony“ kuria programą „PlayStation 4“ žaidimų transliacijai į PC

Kai kurie žmonės klausia ar mes tikrai planuojame perkelti „Remote Play“ į PC. Taip, mes kuriame oficialią PC ir Mac programą, – pareiškė Shuhei Yoshida.

Ši žinia nudžiugino daugelį „PlayStation 4“ vartotojų, nes ne visi iš jų turi nešiojamą konsolę „Playstation Vita“ ar mobiliuosius „Sony“ prietaisus palaikančius „Remote Play“ funkciją.

PlayStation 4
PlayStation 4

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau