„Snapdragon 810“ problemos su perkaitimu pasireiškė ir „Sony Xperia Z3+“ išmaniajame telefone

Nepaisant to, kad „Qualcomm“ griežtai neigia problemas su jų procesoriumi mobiliesiems įrenginiams „Snapdragon 810“, internete reguliariai pasirodo pranešimų, kurie teigia priešingai. Eiliniu lusto perkaitimo fakto liudijimu tapo neseniai pristatyto išmaniojo telefono „Sony Xperia Z3+“ problemos. „Youtube“ paviešintame vaizdo įraše demonstruojama, kad naudojant kai kurias fotoaparato funkcijas, prietaiso ekrane pasirodo pranešimas apie viršytą kritinę temperatūros ribą.

“Sony” gavo antrąją lustų seriją „810 v2.1“, kurioje turėtų būti išspręstos problemos su temperatūra, tačiau bandymai parodė, kad net patobulinta versija turi šį trūkumą.

Reikia paminėti, kad perkaitimo įrodymų kitose programose vaizdo įraše nėra ir, jei tikėti titrais, testuojamas „Sony Xperia Z3+“ yra priešserijinis pavyzdys, o tai reiškia, kad komerciniai gaminiai gali turėti programinės įrangos atnaujinimų, kurie šį trūkumą pašalina.

01

Anksčiau „Qualcomm Snapdragon 810“ perkaitimas buvo pastebėtas „HTC One M9“ ir ne taip seniai pristatytame „Xiaomi Mi Note Pro“. Be to, pasak gandų, dėl tos pačios priežasties šis procesorius netapo „Samsung Galaxy S6“ ir „LG G4“ įrangos pagrindu. Taip pat planšetės „Xperia Z4 Tablet“, kuri naudoja „Snapdragon 810“, pardavimo pradžia dėl nepaaiškinamų priežasčių buvo atidėta porai savaičių.

„HTC“ parodė pavyzdį, kad atnaujint programinę įrangą galima žymiai sumažinti procesoriaus temperatūrą. Jie tiesiog sumažino taktinį dažnį, bet tai verčia suabejoti šio „Qualcomm“ gaminio naudojimo prasme.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau