“Snapdragon 810” našumo kritimas dėl perkaitimo prieš “Exynos 7420” ir kitus

Mes jau ne kartą rašėme, kad procesorius „Snapdragon 810“ turi problemų su perkaitimu. Kai kurie gamintojai šį trūkumą bando pašalinti sumažindami lusto dažnį esant dideliam apkrovimui (Throttling), tačiau tai juntamai sumažina ir procesoriaus našumą. „Mobiledroid.co.uk“ nusprendė išsiaiškinti kiek krenta populiarių, išmaniuosiuose telefonuose naudojamų, SOC pajėgumas esant dideliai apkrovai “Geekbench” teste.

Testavimui buvo pasirinkti šie išmanieji telefonai:

AparatasGamintojasSOC
iPhone 6AppleA8
Galaxy Note 4SamsungExynos 5433
Galaxy S6SamsungExynos 7420
Galaxy Note 4QualcommSnapdragon 805
LG G4QualcommSnapdragon 808
HTC M9QualcommSnapdragon 810
ASUS Zenfone 2IntelAtom Z3580

Žemiau esančiuose grafikuose galite matyti, kad daugiausia produktyvumo praranda “Snapdragon 810” (tiesa, tai ne 2.1 versija, kurioje, pasak gamintojo, ši problema nėra tokia ryški) – apie 65%. Tai nulėmė „HTC“ pritaikytas throttling‘as, kuris padeda išvengti lusto perkaitimo. Bandyme geriausiai pasirodė „Apple A8“, kuris dėl didelės apkrovos prarado tik 10% savo našumo.

Skirtumas tarp geriausių ir blogiausių rezultatų
Skirtumas tarp geriausių ir blogiausių rezultatų

 

Skirtumas tarp vidutinių ir geriausių rezultatų.
Skirtumas tarp vidutinių ir geriausių rezultatų.

 

GPU našumo kritimas "GFXBench T-Rex Off-Screen" teste
GPU našumo kritimas “GFXBench T-Rex Off-Screen” teste

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau