„Skype“ ribos perduodamų failų dydį

Populiarios VoIP paslaugos „Skype“ oficialioje svetainėje pranešam apie failų keitimosi tarp vartotojų algoritmo pakeitimus.

Geros naujienos yra tai, kad nuo šiol visi per „Skype“ siunčiami failai automatiškai bus sinchronizuojami tarp visų vartotojo įrenginių. Praktikoje tai reiškia, kad jei, pavyzdžiui, gavote failus į „Skype“ kompiuterio versiją, tai jūs taip pat galite turinį pasiekti iš savo išmaniojo telefono ar planšetės, prisijungę prie savo vartotojo paskyros. Be to, dabar visi failai perkeliami į serverį, kur saugomi 30 dienų.

„Skype“ ribos perduodamų failų dydį

Bloga žinia yra tai, kad dabar maksimalus perduodamų failų dydis yra vos 100 MB. Jei vartotojas bandys įkelti didesnį failą iš karto pamatys klaidos pranešimą. Iš šios padėties yra mažiausiai dvi išeitys: padalinti failą į kelis 100 MB archyvus ir  gavėjui siųsti juos atskirai, arba pasinaudoti debesų saugyklos „Microsoft OneDrive“ paslaugomis.

Beje, gegužės pradžioje įvairių mobiliųjų įrenginių „Skype“  versijų parsisiuntimų skaičius viršijo vieną milijardą. Pasiekti šį rezultatą pavyko per septynis metus, jei atskaitos tašku laikysime pirmosios „Skype“ programėlės išleidimą išmaniajam telefonui „iPhone“.