Naudoti Skype dabar galima be registracijos

Šiuo metu daugelis interneto paslaugų ir interneto svetainių reikalauja vartotojo registracijos – be jos nesuteikiama prieiga prie programinės įrangos galimybių ir funkcijų. Tačiau pastaruoju metu, kai kurios didelės įmonės jau pradėjo atsisakyti tokios praktikos. Anksčiau „Facebook“ suteikė savo klientams galimybę naudotis „Messenger“ programėle be registracijos. Dabar taip pat pasielgė ir „Microsoft“ su populiaria apsikeitimo pranešimais paslauga „Skype“.

„Skype“ ribos perduodamų failų dydį

Dabar „Skype“ vartotojai galės bendrauti tiesiog atidarę internetinę paslaugos versiją ir ja naudotis kaip svečiai. Po to bus galima keistis tekstiniais pranešimais bei atlikti balso ir vaizdo skambučius.

Tačiau, jei vartotojas neprisijungia prie savo „Skype“ paskyros, pranešimų istorija bus saugoma tik vieną parą. Tikimasi, kad naujoji funkcija bus ypač naudinga tiems, kurie naudoja programėlę tik retkarčiais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau