„Sharp“ parodė savo susisukančio televizoriaus versiją

Šių metų pradžioje LG pristatė pirmąjį pasaulyje išleidžiamąjį televizorių „LG Signature OLED TV R“. Panašu, kad ateityje tai gali būti nauja tendencija, nes panašią prietaisą parodoje „Inter BEE 2019“ Japonijoje pristatė „Sharp“.

Vaizdo įraše demonstruojamas 30 colių 4K televizoriaus prototipas, susisukantis į ritinėlį nedidelės dėžės viduje, o įjungus, jis išsiskleidžia iki pilno dydžio. Savo veikimo principu naujiena labai panaši į tai, ką jau gerokai anksčiau parodė LG. Bendrovės tikslas yra sukurti 0,5 mm storio lankstų ekraną, kurį būtų galima susukti į ne didesnį kaip 2 cm ritinį.

Be to, „Sharp“ Japonijos patentų tarnybai pateikė patentą dėl susukamo televizoriaus dizaino. Iliustracijos rodo, kad ekranas gali kilti aukštyn arba slinkti žemyn. Pastaruoju atveju konstrukcija bus pritvirtinta prie lubų.

Tokių televizorių pranašumas yra lengvas transportavimas sulankstytoje padėtyje ir galimybė juos paslėpti interjere.

Tikimasi, kad „Sharp“ plačiau papasakos apie savo susukamą televizorių parodoje „Inter BEE 2019“, kuri oficialiai prasideda lapkričio 13 d., arba 2020 m. pradžioje vyksiančioje „CES 2020“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau