„SanDisk Connect Wireless Stick“ leidžia keistis duomenimis per Wi-Fi

„SanDisk“ pristatė USB laikmeną „Connect Wireless Stick“, kuris gali per Wi-Fi lengvai keistis duomenimis su įvairiais įrenginiais. Todėl, jei jums prireiks perkelti failus į savo išmanųjį telefoną, planšetę arba kompiuterį ir atvirkščiai, prietaiso net nereikės išimti iš savo kišenės. Be to, laikmena vienu metu palaiko tris duomenų srautus ir gali autonomiškai tęsti duomenų perdavimą daugiau nei 4,5 valandos.

SanDisk Connect Wireless Stick
SanDisk Connect Wireless Stick

„Mes gyvename mobiliojo ryšio prieigos eroje. Naudojame savo prietaisus geriausių gyvenimo momentų užfiksavimui, o darbe taikome tokius metodus, kurie niekada nebuvo prieinami žmonėms. Visi šie uždaviniai nustato visiškai naujus reikalavimus mobiliosioms duomenų saugykloms“, – sakė „SanDisk“ produktų rinkodaros viceprezidentas Dineshas Bahalas. „Mes sukūrėme „SanDisk Connect Wireless Stick“ tam, kad vartotojams suteikti paprastą ir veiksmingą priemonę turinio, kurį jie sukuria su savo įrenginiais, saugojimui ir naudojimui nepatiriant didelių išlaidų“.

Tam, kad vartotojams būtų lengviau valdyti „Connect Wireless Stick“ sukurta speciali programa „iOS“, „Android“, „Fire“ planšetėms iš „Amazon“, taip pat kompiuteriams su „Mac OS“ arba „Windows“. Duomenų perdavimas bus vykdomas per saugų Wi-Fi ryšį su galimybe nustatyti slaptažodį. Be to, programa, gavo papildomų funkcijų, pavyzdžiui, automatinį medijos failų atsarginių kopijų kūrimą.

SanDisk Connect Wireless Stick
SanDisk Connect Wireless Stick

Naujienai suteikiama vienerių metų garantija. Kaupiklis turi 16, 32, 64 ir 128 GB modifikacijas, o jų rekomenduojamos kainos svyruoja nuo 29,99 iki 99,99 JAV dolerių.