„Samsung“ pristatė kaupiklius „SSD 860 PRO“ ir „SSD 860 EVO“

„Samsung“ pristatė du naujus nešiojamus kietuosius diskus „SSD 860 PRO“ ir „SSD 860 EVO“, kurie skirti tiek technologijų profesionalams, tiek paprastiems vartotojams. Diskai turi naujausią 64 atminties elementų sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl šios serijos talpyklos skirtos vartotojams, kuriems reikalingas greitas ir patikimas našumas. Pasiūlydami dar didesnį įrašymo greitį, talpą ir suderinamumą su kitais prietaisais, naujosios kompanijos talpyklos užima lyderiaujančią poziciją SATA diskų gamyboje.

„Kasmet „Samsung“ plečia nešiojamų kietųjų diskų galimybes, o pristatydama naujuosias nešiojamas „SSD 860 PRO“ ir „SSD 860 EVO“ talpyklas dar kartą įrodė, kad yra šios srities lyderė. Naujieji diskai savyje sujungia 512Gb ir 256Gb talpas, pasižymi 64 atminties elementų sluoksnių „V-NAND“ technologija, 8Gb LPDDR4 judria dinamine operatyviąją atmintimi ir visiškai nauju MJX valdykliu. Šie diskai atlieps tiek paprastų vartotojų, tiek profesionalų poreikius“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Naujosios talpyklos užtikrins greitesnį informacijos gavimą ar perdavimą, leis savo duomenis pasiekti kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau, vos tik prireikus. Naujieji išoriniai kietieji diskai demonstruoja itin didelį greitį ir suteiks 560 MB/s nuosekliojo rašymo ir 530 MB/s nuosekliojo skaitymo spartą.

„SSD 860 PRO“ ir „SSD 860 EVO“ talpykloms bus suteikiama net 5 metų ribota garantija arba iki 4,800 TBW garantija „860 PRO“ diskams ir iki 2,400 TBW „860 EVO“ diskams. Kietuosiuose diskuose integruotas MJX valdiklis užtikrins greitesnį bendravimą su pagrindine sistema. Šis valdiklis yra pakankamai galingas, todėl dirbant su šiais kietaisiais diskais galima bus lengvai tvarkyti specialistų naudojamas darbo stotis, tuo pačiu gerinant „Linux“ operacines sistemos suderinamumą. Dėl šios technologijos, šie diskai pasitarnaus inžinieriams, architektams, dizaineriams, finansų analitikams, mokslininkams ir t.t.

Profesionalams skirtus „SSD 860 PRO“ kaupiklius galima rinktis iš 256GB, 512GB, 1TB, 2TB ir 4TB talpos su 4TB atmintimi, kurioje telpa net iki 114,5 val. 4K Ultra HD raiškos video medžiagos. Įprasto 2.5“ formato  kietasis diskas idealiai tinka stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams, darbo stotims ir tinklinėms duomenų saugykloms.

Paprastiems vartotojams skirti „SSD 860 EVO“ kietieji diskai rinkoje pasirodys 250GB, 500GB, 1TB, 2TB ir 4TB talpos. Įprasto 2.5“ formato diskai skirti naudoti stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams, mSATA ir M.2 formato kaupikliai – itin ploniems kompiuteriniams įrenginiams. Šis kietasis diskas dėl pažangios „Samsung Intelligent TurboWrite“ technologijos turi iki šešių kartų ilgesnę veikimo trukmę nei jo pirmtakai, o rašymo ir skaitymo greičiai siekia iki 550 MB/s ir 520 MB/s

Kietieji diskai „SSD 860 PRO“ ir „SSD 860 EVO“ prekyboje pasirodys jau šį mėnesį. Daugiau informacijos apie produktus galima rasti čia: www.samsung.com/SSD.