Lenovo Moto Z Play apžvalga

Nors Lenovo kompanija mums labiau pažįstama kaip patikima kompiuterių gamintoja, vis dėlto, beveik prieš ketverius metus perpirkusi kitą telefonų bendrovę, ji nusprendė išbandyti savo jėgas išmaniųjų telefonų rinkoje. Dėl savo patrauklios kainos ir pakankamai neblogų specifikacijų, Lenovo telefonai tampa vis populiaresni, o ypač daug dėmesio sulaukia Lenovo Moto Z Play prietaisas, apie kurį šį kartą pakalbėsime šiek tiek plačiau.

Dizainas

Moto Z Play
Moto Z Play

5,5 colių ekranas pakankamai patogiai telpa rankoje, tačiau jeigu pasinaudosite papildomais magnetiniu būdu pritvirtinamais priedais, šis telefonas gali tapti tikru monstru. Savo išvaizda mažai kuo besiskiriantis nuo kitų Z serijos telefonų, šis Lenovo kūrinys vis dėlto turi vieną ženklų privalumą – integruotą ausinių lizdą. Nors atrodo, kad tai savaime suprantamas dalykas, vis dėlto, naujausi kitų gamintojų išmanieji telefonai priverčia labiau vertinti galimybę klausytis muzikos be jokių papildomų adapterių – būtent tai Jums gali pasiūlyti Lenovo Moto Z Play.

Kamera

Teigiama, kad šio Lenovo telefono fotoaparate trūksta optinio vaizdo stabilizavimo, todėl silpnai apšviesti kadrai tikrai nepradžiugins savo kokybe. Vis dėlto, jeigu apšvietimas bus pakankamai geras, gali pavykti padaryti išties puikias nuotraukas, kuriose atsiskleis tiek smulkios detalės, tiek įvairios spalvos. Taip pat dažnai giriamas pakankamai greitas fotografavimas, tačiau jeigu ieškote pačios geriausios kameros, vargu, ar šis telefonas pateisins visus Jūsų lūkesčius. Vis dėlto, tai tikrai pakankamai geras variantas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio – šis ir kiti Lenovo telefonai patraukliomis sąlygomis parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Našumas ir baterija

Lenovo Moto Z Play telefono pilnai užtenka kasdienėms užduotims ir paprasčiausioms programoms, tad jeigu nekeliate išmaniajam didelių reikalavimų, šio modelio specifikacijų Jums tikrai turėtų pakakti. Vis dėlto, jeigu nuspręstumėte išbandyti grafiškai intensyvius žaidimus, greitai pažintumėte ir kitą šio telefono pusę, kuri dažniausiai būtų lydima vangumo ir gerokai prastesnės spartos. Tad šiuo atveju verdiktas priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių – jeigu sudėtingos programos ir aukštos grafinės kokybės žaidimai nėra Jūsų kasdienybė, telefono našumas nesukels jokių nepatogumų.

Kur kas daugiau liaupsių Lenovo Moto Z Play telefonas susilaukia dėl itin ilgo baterijos tarnavimo laikotarpio – tai vienas ryškiausių šio modelio privalumų. 50 valandų, arba kitaip tariant daugiau nei dvi dienos intensyvaus naudojimosi – tokias galimybes šiuo metu gali pasiūlyti 3510 mAh baterijos  talpa. Visi atlikti testavimai byloja, kad gamintojų nurodyti duomenys yra teisingi, tad jeigu dažnai naudojatės telefonu žaisdami ar žiūrėdami vaizdo įrašus, galite nesijaudinti – tikrai greitai neteks galvoti, kur pakrauti savo išmanųjį. Nors lyginant su kitais Z serijos telefonais, dėl tokios talpios baterijos šiek tiek padidėja išmaniojo svoris, vis dėlto, tai – tik menkas trūkumas prieš beveik rekordinę baterijos tarnavimo trukmę.

Manoma, kad Lenovo Moto Z Play yra orientuotas į vartotojus, kurie ieško ilgaamžiško ir universalaus Android telefono už prieinamą kainą. Nors ypatingomis specifikacijomis jis nesužavės, vis dėlto, įvairūs papildomi priedai, patogus pirštų antspaudo jutiklis ir kitos funkcijos paverčia šį išmanųjį pakankamai patraukliu pasirinkimu kiekvienam, kuris vertina ypač ilgą naudojimosi trukmę ir gali tenkintis nebloga kameros kokybe.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau