„Samsung“ pristatė „Galaxy A7“ telefoną su triguba galine kamera ir itin plataus kampo objektyvu

„Samsung“ pristatė vidutinės klasės išmanųjį „Galaxy A7“. Išskirtinėmis naujo įrenginio savybėmis tapo galinga triguba kamera su 120 laipsnių apimančiu plataus kampo objektyvu. Su pagrindine šio išmaniojo telefono kamera užfiksuotos nuotraukos savo kokybe nenusileis profesionalioms plataus kampo fotografijoms.  „Naujausias „Galaxy A“ serijos šeimos narys dėl jame integruotos galingos trigubos kameros mūsų vartotojams leis į pasaulį pažvelgti plačiau ir suteiks progą užfiksuoti dar profesionalesnius vaizdus. Pristatydami net ir vidutinės klasės išmaniuosius siekiame savo klientams suteikti kuo daugiau pasirinkimo ir patogumo.

Be tokių naujienų, kaip įrenginio šone integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas, „Galaxy A7“ turi ir kitas svarbiausias flagmanų savybes ir funkcijas“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Platesnis pasaulio vaizdas su galinga triguba kamera

Galaxy A7

„Galaxy A7“ triguba galinė kamera turės naują net 120 laipsnių apimantį 8 MP raiškos itin plataus kampo objektyvą, kuris aprėpia tokį patį matymo kampą kaip ir žmogaus akis. Tad su šiuo išmaniuoju užfiksuotos nuotraukos niekuo nesiskirs nuo profesionalių plataus kampo fotografijų. O 24 MP raiškos ir 5 MP gylio objektyvai bei pažangi „Live Focus“ funkcija leis įrenginio savininkui pačiam kontroliuoti nuotraukos gylį ir lengvai išgauti „bokeh“ – suliejimo – efektą. Patobulinta kamera leis įamžinti ryškius vaizdus net ir esant silpnam apšvietimui – esant prietemai 24 MP objektyvas, sujungdamas keturis pikselius į vieną, automatiškai įsileidžia daugiau šviesos. Triguboje kameroje integruotras vaizdo optimizatorius atpažįsta joje esančius atskirus elementus, juos suklasifikuoja ir sureguliuoja fotografijos spalvą, kontrastą bei ryškumą[1] – viso to pagalba padaromas aukščiausios kokybės kadras.  „Galaxy A7“ modelis turės tobulai asmenukėms pritaikytą 24 MP priekinę kamerą su reguliuojama LED blykste. „Selfie Focus“ funkcija ir profesionalų studijinį apšvietimą sukuriantis „Pro Lighting“ režimas leis užfiksuoti asmenukes su „bokeh“ efektu. Naujasis įrenginys taip pat turi įvairius nuotraukų redagavimo filtrus bei leidžia kurti personalizuotus emotikonus.

Flagmano savybės

Galaxy A7

„Galaxy A7“ turi itin tikslų ir ryškų vaizdą atvaizduojantį 6 colių „Super AMOLED“ technologijos „Infinity Display“ ekraną – vieną pagrindinių „Samsung“ flagmanų dizaino elementų. Šis „Galaxy A“ serijos išmanusis taip pat palaiko erdvinio garso „Dolby Atmos“[2] sistemą, kurios dėka garsas juda visomis kryptimis. Naujasis įrenginys yra dengtas stiklu, jo šone integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas, taip pat jis turi asmeninį asistentą „Bixby“[3], vartotojai gali naudotis „Samsung Pay“[4] ir „Samsung Health“ programėlėmis. Vartotojai galės pasirinkti iš keturių stilingų įrenginio spalvų – mėlynos, juodos ir auksinės.

Daugiau informacijos apie „Galaxy A7“ rasite: http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy arba www.samsung.com/galaxy

 

Samsung „Galaxy A7“ įrenginio specifikacijos:

 

 Galaxy A7
Ekranas 6.0” FHD+ (1080×2220) Super AMOLED
*Ekranas išmatuotas be užapvalintų kampų.
Kamera Galinė: Triguba kamera

– 24MP AF (F1.7)

– Itin platus kampas: 8MP (F2.4), 120°

– Gylis: 5MP(F2.2)

Priekinė: 24MP FF (F2.0)
Body159.8 x 76.8 x 7.5 mm, 168g
APOcta Core 2.2GHz

*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir mobiliojo ryšio operatoriaus.

Atmintis 4GB RAM, 64 Vidinė atmintis+MicroSD kortelės lizdas (iki 512GB)

4GB RAM, 128 Internal Storage

6GB RAM, 128 Internal Storage

*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir mobiliojo ryšio operatoriaus.

Baterija3,300mAh
OSAndroid 8.0
TinklasLTE Cat.6, 2CA
RyšiaiWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz), VHT80, Bluetooth® v 5.0 (LE iki 2Mbps), ANT+, USB Type-B, NFC(pasirinktinai*), Vietos nustatymas (GPS, Glonass, BeiDou**)

*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

**BeiDou aprėptis gali būti limituota.

MokėjimasNFC*

*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

Jutikliai Akselerometras, pirštų antspaudo skaitytuvas, giroskopo jutiklis; geomagnetinis jutiklis, RGB šviesos, holo jutiklis, atstumo jutiklis
GarsasMP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Vaizdas MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

[1] 19 kategorijų: maistas, portretai, gėlės, vaizdai uždaroje patalpoje, gyvūnai, gamtovaizdis, augalai, medžiai, dangus, kalnai, paplūdimiai, saulėtekiai ir saulėlydžiai, pakrantės, gatvės vaizdai, nakties vaizdai, kriokliai, sniegas, paukščiai, tekstas.

[2] „Dolby Atmos“ veikia tik su ausinėmis

[3] „Galaxy A7“ neturi „Bixby voice“. „Bixby“ paslaugos gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

[4] „Samsung Pay“ prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo rinkos, įrenginio, kortelės išdavėjo ir pardavėjo.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai