Lietuvoje jau galima užsisakyti naujuosius „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ telefonus

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai jau nuo šiandien gali užsisakyti du naujuosius išmaniuosius telefonus „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“. O laikyti savo rankose šiuos telefonus pirkėjai galės lygiai po savaitės – rugsėjo 28 d. Tuo metu trečiąjį šiemet pristatytą telefoną – „iPhone Xr“ – užsisakyti galima bus nuo spalio 19 d. 

„Naujieji „iPhone“ telefonai, tradiciškai, jau po oficialaus paskelbimo sukėlė nemažą susidomėjimo bangą. Pirkėjai teiraujasi, domisi dėl įsigijimo bei naujovių pačiuose telefonuose. Mūsų klientai jau gali užsisakyti naujuosius telefonus ir gauti juos kitą penktadienį. Taip pat kilus klausimams ar norint perkelti informaciją iš senojo telefono, tą nemokamai salone padės padaryti specialiai apmokyti „Bitės“ „Profai“, – sako Arūnas Mickevičius, „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas.

5,8 colio įstrižainės telefonas „iPhone Xs“, turintis berėmį OLED ekraną, bus prieinamas su 64 GB talpos vidine atmintimi ir kainuos 1179 eurus, 256 GB vidinės atminties telefonas kainuos 1349 eurus, o didžiausios, 512 GB vidinės atminties – 1579 eurus.

6,5 colio įstrižainės „iPhone Xs Max“ telefonas taip pat turės tris kainas: 64 GB vidinės atminties telefonas kainuos 1279 eurus, 256 GB versija – 1449 eurus, o 512 GB vidinės atminties turintis telefonas bus parduodamas už 1679 eurus. Užsisakyti telefonus lietuviai gali bendrovės internetinėje svetainėje.

Ateinantį penktadienį šių telefonų bus galima rasti ir „Telia“ salonuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Akropoliuose“.

Abu „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ telefonai turi plieninį korpusą, telefono atrakinimui nuo šiol naudojama veido atpažinimo technologija „Face ID“, o dėl visą priekinę korpuso dalį užimančio ekrano atsisakyta legendinio „Namų“ mygtuko. Telefonuose yra dviguba 12 MP raiškos galinė kamera su išmaniuoju HDR režimu ir „Bokeh“ efekto ryškumo nustatymo galimybe.

Naujuosius „iPhone“ telefonus įsigijus „Bitės“ salonuose, jie taip pat veiks ir su „Apple“ paslauga verslui „Apple Business Manager“. Naudojantis šia paslaugą, „Apple“ telefonus galima valdyti per mobilių įrenginių valdymo sprendimus (MDM), skirtus visų įmonės mobilių įrenginių palaikymui ir valdymui vienoje aplinkoje. Šie sprendimai leidžia saugiu kanalu pasiekti vidines organizacijų sistemas, nuotoliniu būdu įdiegti bei valdyti įrenginių programinę įrangą ar užtikrinti pačių įrenginių ir jose talpinamos informacijos saugumą.