„Samsung“ pasauliui pristatė naujausią „Samsung Galaxy S8“

Išmanusis telefonas „Galaxy S8“ pasižymi itin kokybišku „Infinity Display” ekranu, praplėsta paslaugų ekosistema bei patobulinta vartotojo sąsaja

„Samsung“ pristatė „Galaxy S8“ – išmanųjį, netelpantį į jokius iki tol tradiciniams telefonams būdingus rėmus. Naujajam įrenginiui būdinga patobulinta vartotojo sąsaja, funkcionalumas bei atnaujintas paslaugų ir programėlių paketas. Tuo tarpu ekranas „Infinity Display“ lemia neprilygstamą vaizdo patirtį.

Su „Samsung Galaxy S8“ žengiame į naują išmaniųjų telefonų dizaino ir paslaugų erą, taip atverdami kelius pasaulio patyrimui, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio vadovas Lietuvoje. – Pristatydami naująjį telefoną, taip pat norime parodyti, jog siekiame atgauti mūsų vartotojų pasitikėjimą ir kuriame pačius inovatyviausius saugumo sprendimus. Visa tai žymi naują etapą „Samsung“ išmaniųjų telefonų istorijoje.“

Kokybiškas vaizdas ir geriausia patirtis

„Galaxy S8“ funkcionalumas bei išskirtinis dizainas buvo kuriamas remiantis „Samsung“ patirtimi ir tradicijomis. Abiejų modelių – 5.8 colių ir 6.2 colių – „Infinity Display” ekranas ir dizainas, pasižymintis itin siaurais krašteliais, sukuria lygų ir ištisinį paviršių be mygtukų ar giežtų kampų. To rezultatas – itin kokybiškas vaizdas be jokių trikdžių ir gerokai patogesnis įvairių užduočių atlikimas. Kompaktiškas „Galaxy S8“ dizainas leidžia jį patogiai valdyti viena ranka, o „Corning Gorilla Glass 5“ stiklas, tiek priekyje, tiek gale, užtikrina patvarumą ir aukštos kokybės apdailą.

Galaxy tradicijos

Be dizaino inovacijų, „Samsung“ ir toliau diegia pažangiausias technologijas, kurias jau spėjo pamėgti vartotojai, kaip antai:

  • Aukščiausios kokybės kamera: „Galaxy S8“ yra įdiegta pažangi 8MP F1.7 išmanaus autofokuso priekinė kamera ir 12MP F1.7 „Dual Pixel” galinė kamera, leidžianti išgauti aukštos kokybės, neišsiliejusius vaizdus, esant net ir prastam apšvietimui.
  • Galingas našumas: „Galaxy S8“ turi pirmąją rinkoje 10nm mikroschemą, leidžiančią padidinti greitį ir efektyvumą. Jis taip pat pasižymi „LTE“ ir „Wi-Fi“, leidžiadčiais palaikyti iki 1 Gbps greitį, kad vartotojai galėtų sparčiai parsisiųsti net ir labai didelius failus.
  • Patikimos pramogos: Kaip pirmasis pasaulyje mobilusis įrenginys, gavęs „UHD Alliance” skiriamą sertifikatą „Mobile HDR premium“, „Galaxy S8“ pasižymi ekranu, kuriančiu ryškias spalvas ir kontrastus. Taip pat, „Galaxy S8“ į kitą lygį perkelia ir žaidimų patirtį, paremtą gyvos ir aukščiausios grafikos technologijomis bei „Game Pack“ paketu, siūlančiu geriausius žaidimus, įskaitant tuos, kurie, palaikomi su „Vulkan API“ platforma.

Pasaulinis saugumo standartas: „Galaxy S8“ turi „Samsung Knox“ saugumo platformą. Taip pat, „Galaxy S8“ siūlo platų biometrinių technologijų pasirinkimą, įskaitant antspaudų skaitytuvą, akies rainelės skaitytuvą ir veido atpažinimo technologiiją, kad vartotojai galėtų pasirinkti biometrinį autentifikavimo būdą, kuris jiems yra priimtiniausias.

Naujasis įrenginys taip pat turi šias ankstesniems modeliams būdingas ir palankiai vertinamas „Galaxy“ savybes:

•       IP68 atsparumą vandeniui ir dulkėms
•       MicroSD palaikymą iki 256GB
•       „Always On Display“ ekrano režimą
•       Greito ir bevielio įkrovimo galimybes

Atnaujinta vartotojo sąveika

„Bixby“ – tai išmani sąsaja, kuri padės vartotojui iš savo telefono išgauti dar daugiau. Su nauju „Bixby“ mygtuku, galima patogiai prieiti prie „Bixby“ sąveikos ir ieškoti paslaugų bei programėlių balsu, prisilietimu, vaizdu ar komandomis. „Bixby“ balso funkcija integruota su „Samsung“ programėlėmis ir funkcijomis, tokiomis, kaip kamera, kontaktai, galerija, žinutės ir nustatymai, o netolimoje ateityje galimybes planuojama plėsti dar labiau, įtraukiant daugiau „Samsung“ ir trečiųjų šalių programėlių. Konteksto suvokimo galimybės įgalina „Bixby“ siūlyti pagalbą, esant asmeniniams poreikiams, nustatant vartotojo interesus, situaciją ir lokaciją.

Vartotojai taip pat gali pirkti, ieškoti vaizdų ir gauti informaciją apie artimiausią esančią vietą, pasižyminčią „Bixby“ vaizdo atpažinimo technologija. Kadangi „Bixby“ ekosistema plečiasi, jis bus teikiama skirtinguose įrenginiuose, programėlėse ir paslaugose, kaip universali sąsaja, taip atverdama naujas galimybes ir supaprastindama kasdienes užduotis.
Daugiau nei paprasto telefono patirtis

„Galaxy S8“ siūlo išsamų produktų ir pramogų komplektą, paverčiantį šį telefoną itin produktyviu įrenginiu.

Su valdikliu, sukurtu „Oculus“, „Galaxy S8“ tampa dar patogesniu įrenginiu virtualiai realybei. Lemiantis patogų valdymą ir navigaciją viena ranka, valdiklis užtikrina geresnę judesio sąveiką, jungiantis interaktyviame virtualios realybės tinkle. Telefonas taip pat suderinamas su kamera „Gear 360“, leidžiančia sukurti 4K 360 laipsnių vaizdo įrašus ir 15MP nuotraukas.

„Galaxy S8“ būdingas ir  unikalus sprendimas „Samsung DeX“, kuris paverčia telefoną į darbalaukį.  Su šiuo sprendimu vartotojai gali lengvai peržiūrėti ir redaguoti duomenis savo išmaniajame, kai reikia, kad darbas būtų greitesnis ir patogesnis.

Be to, augant Daiktų interneto įrenginių rinkai ir jų tinklui tampant vis sudėtingesniu, „Samsung“ siūlo „Samsung Connect“ sprendimą, supaprastinantį išmaniojo įrenginio valdymą. Su „Samsung Connect“, vartotojai gali lengvai aktyvuoti Daiktų interneto įrenginius, atliekant trijų pakopų konfigūracijos veiksmus, ir valdyti visus sujungtus prietaisus, naudojantis viena integruota programėle.

Naujos, aukštos kokybės ausinės, sukurtos „AKG by Harman“, siūlančios nepriekaištingą garso kokybę, bus pridėtos prie telefono, kaip papildomas aksesuaras. Šios ausinės pagamintos iš nesipainiojančios metalo medžiagos ir turės patogų hibridinį kištuką, geriau apsaugantį nuo pašalinio triukšmo.

Galaxy S8+
Galaxy S8+

Lietuvoje „Galaxy S8“ telefonu bus pradėta prekiauti nuo balandžio 28 d. „Galaxy S8“ kaina – 809 Eur, o „Galaxy S8+“ – 909 Eur. Rinktis vartotojai galės iš dviejų spalvų – juodos orchidėjos ir šalto sidabro.  Jau dabar, t.y., nuo kovo 29 d. iki balandžio 18 d. imtinai, telefonus galima užsisakyti iš anksto. Telefonų pristatymai iš anksto užsisakiusiems prasidės nuo balandžio 19 d., aštuoniomis dienomis anksčiau nei šie atkeliaus į šalies parduotuves.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau