„Samsung“ išleido televizorių, pritaikytą patogiai vertikalių vaizdo įrašų peržiūrai

Vertikalūs vaizdo įrašai yra ne tik objektyvo virtuozų galvos skausmas, bet ir socialinių tinklų tendencija, nes taip laikyti išmanųjį telefoną filmavimo metu daugeliui žmonių daug patogiau. Užuot kovoję su populiariu reiškiniu „Samsung“ nusprendė eiti kiti keliu ir pristatė naują televizoriaus modelį, orientuotą į nuolatinius „Instagram“ naudotojus ir tuos, kurie filmuojant nėra įpratę pakeisti savo įtaiso padėties į teisinga orientaciją.

Samsung Sero

Dėl ypatingo stovo dizaino naujienos 43 colių ekranas primena milžinišką išmanųjį telefoną. Šioje padėtyje vartotojas galės peržiūrėti
be juodų juostų kraštuose vertikalius vaizdo įrašus, paimtus iš jo įtaiso ir paskelbtus socialiniuose tinkluose. Pasak gamintojo, ši forma taip pat leidžia lengviau peržiūrėti komentarus apie paskelbtą turinį.

Greitai prijunkti mobilųjį įrenginį prie televizoriaus galima naudojant integruotą NFC modulį. Debiutantas gavo QLED ekraną, pagrįstą kvantinių taškų technologija, ir taps 2019-ųjų „Samsung“ televizorių linijos dalimi. Be to, tai yra pirmasis QLED televizoriu su mažesne nei 55 colių įstrižaine.

Samsung Sero

„Samsung Sero“ garso gebėjimus perteikia integruota 4.1 akustika , kurios bendra galia siekia 60 vatų. Televizoriuje taip pat yra įdiegtas balso asistentas „Bixby“, leidžiantis greitai pasiekti daugialypės terpės funkcijas. Palaikomas ir tradicinis turinio atkūrimo režimas – tiesiog tereikia pasukti ekraną 90 laipsnių kampu.

Artimiausioje ateityje „Samsung Sero“ bus pradėtas pardavinėti Pietų Korėjoje už maždaug 1600 JAV dolerių kainą. Pasaulinės premjeros data dar nepaskelbta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau