Samsung Galaxy S5: daktiloskopinis sensorius ir 8 branduolių procesorius

KGI Securities analitikai sudarė gandų suvestinę apie Samsung išmaniųjų telefonų flagmaną Galaxy S5, kurį, kaip laukiama, kompanija Samsung pristatys pavasarį.

Kaip pranešama bus prekaiujama dviejomis aparato vrsijomis – Prime ir Standard. Pirmoji turėtų puikuotis  5,2 colių sensoriniu AMOLED WQHD 2560×1440 pikselių raiškos ekranu, 32 bitų 8 branduolių Exynos 5430 procesoriumi ir 3 GB operatyviosios atminties. Standartinės komplektacijos modelis bus komplektuojamas su 5,2 colių Full HD (1920х1080 taškų) raiškos ekranu, keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 800MSM8974AC 32 bitų čipu kurio taktinis dažnis iki 2,5 GHz ir 2 GB RAM’o.

Samsung Galaxy S5

Abi Galaxy S5 versijos turės  daktiloskopinis sensorių vartotojų indentifikavimui pagal pirštų atspaudus. priekinę 2MPx ir pagrindinę 16 MPx kameras ir 2850 mА*h talpos akumuliatorių.

Samsung Galaxy S5 Specifikacija
Samsung Galaxy S5 Specifikacija

Kas liečia medžiagą, iš kurios bus gaminamas telefono korpusas, neseniai pasirodė nauja informacija. Jei anksčiau buvo skelbiama kad Samsung Galaxy S5 gali turėti versiją metaliniame korpuse, tai dabar tapo aišku kad išmanusis telefonas bus gaminamas tik su plastikiniu korpusu.

Samsung yra stambiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje. Šiais metais kompanija tikisi parduoti iki 400 milijonų „smart’ų”, kurių dauguma funkcionuos Android operacinės sistemos pagalba.