„Samsung Galaxy Note 7R“: atkurto flagmano kaina ir išleidimo data

„Samsung“ oficialiai patvirtino informaciją, kad „Galaxy Note 7“ bus grąžintas į rinką, siekiant atsikratyti prietaiso sudėtinių dalių balasto. Tačiau, kada tai nutiks ir už kiek bus galima įsigyti šį išmanųjį telefoną, korėjiečiai nepranešė.

Už juos tai padarė vietos žiniasklaida. Pasak leidinio ETNews, „Samsung Galaxy Note 7R“ bus parduodamas nuo birželio pabaigos už 620 $ ekvivalenčią kainą. Tai yra atnaujintas prietaisas kainuos 30% mažiau, nei praėjusių metų rugpjūtį pristatytas, iki šiol neregėto masto fiasko patyręs modelis.


Kol kas pranešama tik apie „Galaxy Note 7R“ išleidimą Korėjos rinkoje, o JAV jis tikrai nebus parduodamas. Tikslus atnaujinto prietaiso pardavimo šalių sąrašas dar nėra žinomas. Naujienos skirtumai apsiriboja nauja OS versija ir akumuliatoriumi – vietoj 3500 mAh talpos klientai dabar gaus 3200 mAh bateriją.

Rudenį bus pristatytas sekantis serijos atstovas „Galaxy Note 8“, iš kurio tikimasi dvigubos kameros ir dalies „Galaxy S8“ privalumų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau