Naujos 2017 metų “Philips TV” linijos pasididžiavimas – 9002 serijos OLED televizorius įvertintas prestižiniu dizaino – “Red Dot” apdovanojimu

“TP Vision” kompanijos strategija padaryti “Philips TV” “išskirtiniu” televizorių prekės ženklu, pabrėžiant jo geriausią europietiško dizaino patirtį ir technologijas pasiteisino, sulaukus aukščiausio oficialaus pripažinimo – prestižinio “Red Dot” apdovanojimo – taip pratęsiant ilgą ir sėkmingą kompanijos laimėjimų seriją (2016 metas “Philips” televizoriams buvo suteikti net trys „Red Dot“ apdovanojimai). Šiais metais naujam “Philips” 9002 serijos OLED televizoriui buvo suteiktas “Red Dot” apdovanojimas kaip “nuostabiausiam gaminiui” Vartotojiškos Elektronikos kategorijoje.

“Red Dot” vertintojų komisija padarė įspūdį “Philips” 9002 serijos OLED televizoriaus vaizdo kokybė ir ypatingas dizainas, kurio dėka šis televizorius pagerina bet kurio būsto interjerą.

„Red Dot“ apdovanojimas yra tarptautiniu mastu pripažintas kokybės ženklas, suteikiamas aukščiausio lygio dizaino gaminiams – kiekvienais metais vertintojų komisijai, sudarytai iš dizainerių, inžinierių ir konstruktorių pateikiama apie 5000 tūkstančius naujų interjero detalių, baldų virtuvės reikmenų ir buitinės elektrotechnikos modelių iš 60 valstybių.

Komentuodamas gautąjį „Red Dot“ apdovanojimą, vyriausiasis „TP Vision“ dizaineris Rodas White pabrėžė, kad „kiekvienais metais mes pakylėjame savo produktus tiek kokybės, garso ir vaizdo ar naudojamų medžiagų prasme į aukštesnį lygį. Mes didžiuojamės, kad vienintelis išlikęs rinkoje europietiškas televizorių prekės ženklas ‚Philips TV‘ yra toks stiprus ir unikalus. Mes patenkinti, kad ‚Red Dot‘ apdovanojimas pripažino mūsų pastangas kuriant išties įspūdingą gaminį“.

“Philips” 9002 OLED televizorius: kvapą gniaužianti UHD vaizdo kokybė, suderinta su ypatingu dizainu

“Philips” 9002 OLED yra televizorius, suderinantis savyje išskirtinę UHD vaizdo kokybę ir gražų “high-end” gaminiams būdingą europietišką dizainą, paremtą kruopštumu ir beribe vaizduote. Skustuvo peiliuko plonumo korpusas su aliuminio apdaila, trijų krypčių “Amblight” apšvietimo technologija vizualiai panaikina paties televizoriaus rėmą ir sukuria nepakartojamą žiūrėjimo pojūtį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau