„Samsung“ dominuoja išmaniųjų telefonų rinkoje

2014 metais analitikai užfiksavo mobiliosios elektronikos rinkos augimą. Pernai taip pat išaugo ir išmaniųjų telefonų pardavimai. Šiame rinkos segmente dominuoja tos pačios bendrovės, kaip ir ankstesniais metais.

„Samsung“ dominuoja išmaniųjų telefonų rinkojeBendrovės „TrendForce“ analitikai paskelbė ataskaitą, skirtą išmaniųjų telefonų rinkai ir pasidalino kitų metų prognozėmis. Ataskaitoje galima matyti, kad pernai išmaniųjų telefonų rinkoje dominavo Pietų Korėjos kompanija „Samsung“, tačiau jos dalis per metus šiek tiek sumažėjo – nuo 32,5% 2013 metais iki 28% 2014. Antroje vietoje su 16,4% dalimi yra „Apple“, kuri prarado 0,2 procento metus. Lyderių trejetą užbaigia Kinijos bendrovė „Lenovo“, kurios dalis, skaičiuojant kartu su „Motorola“ buvo 7,9% (4,9% ankstesniais metais). Kitais metais, pagal „TrendForce“ prognozes, lyderių trejetas nepasikeis, tačiau Kinijos išmaniųjų telefonų kūrėjai labai priartės prie pirmaujančių prekės ženklų, o „Xiaomi“ ir „Huawei” aplenks „LG“.„Samsung“ dominuoja išmaniųjų telefonų rinkoje

„TrendForce“ analitikai pastebi, kad pernai buvo parduota 1,2 milijardai išmaniųjų telefonų, o 2013 metais 927,2 milijonai.