Gandai apie „Nokia“ ir „Meizu“ bendradarbiavimą nepasitvirtino

Užvakar pasirodę gandai apie „Nokia“ ir „Meizu“ bendrą naujo išmaniojo telefono kūrimą pasirodė suklastoti. Pasak šaltinių, bendras projektas buvo skirtas sukurti išmanųjį telefoną pavadintą „MX4 Pro Supreme“. „Nokia“, tariamai, būtų atsakinga už aparatūros ir programinės įrangos tobulinimą. Savo ruožtu, „Meizu“ rūpintųsi išmaniojo telefono dizainu. Todėl prietaisas turėtų ploną rėmelį aplink ekraną ir stilingą išvaizdą.

M1 Blue Charm Note
M1 Blue Charm Note

„Meizu“ mokslo ir technologijų viceprezidentas Li Nanas paneigė bendradarbiavimo su „Nokia“ gandus. Jis sakė, kad „Meizu“ neplanuoja kooperuotis su „Nokia“ arba kitais mobiliųjų įrenginių gamintojais, nes dabar yra pilnai pasinėrę į esamų produktų gamybą, įskaitant „MX4“, „MX4 Pro“ ir prieinamos kainos „M1 Blue Charm Note“. Visi šie prietaisai, kaip pažymėjo Li Nanas, turi didelį populiarumą.

Nokia N1
Nokia N1

Tuo tarpu, „Foxconn“ gaminama planšetė „Nokia N1“ gerina populiarumo rekordus. Antroji planšečių partija, kaip ir pirmoji, buvo išparduota per keletą minučių. Matyt, „Nokia“ prekės ženklo populiarumas vis dar yra didelis ir vargu ar sumažės artimiausioje ateityje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau