Samsung atsitiktinai parodė išmanųjį telefoną „Galaxy S10“

„Samsung“ anksčiau numatyto laiko parodė savo būsimų išmaniųjų telefonų flagmanų „Galaxy S10“ ir „S10+“ dizainą. Naujausiame straipsnyje, skirtame naujai sąsajai „One UI“ buvo įterptos iliustracijos, kurios nesutampa su dabartiniais gamintojo išmaniųjų modeliais. Tai pastebėjo vienas iš socialinio tinklo „Reddit“ naudotojų.

„Samsung“ greitai pakeitė straipsnyje esančias iliustracijas, bet informacija jau pasklido internete. Aplink ekraną matome plonesnį už pirmtakų rėmelį ir išpjovą priekinei kamerai.

Bendrovė jau paskelbė, kad nauji flagmanai „Galaxy S10“ bus pristatyti 2019 m. vasario 20 d. Kartu su jais „Samsung“ gali anonsuoti naująjį „Galaxy Watch“ laikrodį ir galutinę sulankstomosios telefono „Galaxy Fold“ versiją. Anonsas numatytas vos prieš kelias dienas iki atidarymo parodos „MWC 2019“, kuri vyks Barselonoje nuo vasario 25 iki 28 d. Kaip ir tikėtasi, „Galaxy S10“ išankstiniai užsakymai bus atidaryti pristatymo dieną, o pardavimai prasidės kovo 8 d.

Pagal neoficialius duomenis, serijoje bus trys pagrindiniai modeliai: pažangus 6,4 colio „Galaxy S10+“, 6,1 colio „Galaxy S10“, supaprastintas 5,8 colio „Galaxy S10 E“. Pastarasis variantas anksčiau nutekėjimuose buvo vadinamas „Galaxy S10 Lite“ ir buvo prognozuojama apie 700 € jo kaina. Taip pat laukiama penktos kartos tinklus palaikanti versija su 5000 mAh talpos akumuliatoriumi. Tuo tarpu trys pagrindiniai „Galaxy S10“ modeliai gaus, atitinkamai 3100, 3500 ir 4000 mAh baterijas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau