„Robinhood“ pritraukė papildomus 2,4 milijardus dolerių

Neseniai „Robinhood“ programėlę rimtai kritikavo įsiutę vartotojai ir politikai dėl draudimo fiziniams asmenims prekiauti beprotiškai augančiomis „GameStop“ akcijomis, o anksčiau buvo demaskuotas šios kriptovaliutų biržos melas apie nemokamas paslaugas (iš tiesų ji uždirba dėl vartotojams nepalankaus keitimo kurso).

Nepaisant to, naujų vartotojo srautas į „Robinhood“ nenutrūksta ir tai sugundė investuotojus patikėti biržos kūrėjams papildomus 2,4 mlrd. USD, rašo „Wall Street Journal“.

„Robinhood Markets Inc.“ pritraukė papildomus 2,4 mlrd. USD iš akcininkų po kelių dienų, kai investuotojai sutiko investuoti 1 milijardą dolerių į tarpininkavimo veiklą, kad padėtų įmonei pergyventi prekybos populiariomis akcijomis, įskaitant „GameStop Inc“, ažiotažą,

Sausio 29 dieną „Robinhood“ gavo milijardą dolerių iš investuotojų, nes tai padės programėlėje sumažinti GME ir kitų nepastovių akcijų prekybos ribas. Tada pavieniai prekiautojai galėjo parduoti akcijas, tačiau negalėjo jų nusipirkti, todėl kai kurių jų kaina sumažėjo – 12% (GME) ir 38% (AMC).

Tuo tarpu instituciniai investuotojai galėjo pirkti ir parduoti akcijas.

Papildomi 3,4 mlrd. USD, gauti nuo paskutinio ketvirtadienio, leis prekybos platformai padengti užstato reikalavimų poreikių augimą, kurį sukėlė prekybos bumas. Bendra pritrauktų priemonių suma turėtų leisti įmonei palaikyti šimtus tūkstančius naujų vartotojų sąskaitų, atidarytų nuo ketvirtadienio ir atsisakyti daugelio prekybos ribojimų, supykdžiusių ne vieną klientą.