„Google“ palaidojo dar vieną projektą – „Stadia Games and Entertainment“

Praėjus vos metams nuo žaidimų studijos įkūrimo „Google“ nusprendė, kad nebenori kurti žaidimų. Paieškos milžinė pranešė apie savo srautinio perdavimo platformos „Stadia“ strategijos pakeitimą ir uždarys vidinę žaidimų kūrimo studiją „Stadia Games and Entertainment“. Dabar prioritetas bus ne žaidimų kūrimas, o platforma, leidžianti žaisti.

Dauguma „Stadia Games and Entertainment“ žaidimų darbuotojų tęs savo darbą „Google“ naujose pareigose, o studijos vadovas Jade’as Raymondas paliko įmonę.

Tarp žaidimų studijos uždarymo priežasčių „Google“ nurodo tai, kad geriausių žaidimų gamyba užtrunka kelerius metus ir reikalauja nemažų investicijų. Įmonė savo veikloje nori naudoti patikrintas „Stadia“ technologijas ir atsižvelgdama į dalykinio bendradarbiavimo gilinimą, nusprendė nebeinvestuoti į išskirtinio turinio kūrimą, bet jau suplanuotų ir paskelbtų projektų nebus atsisakyta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau