„Redmi Note 7“ oficialiai pasirodė Europoje

Bendrovė „Xiaomi“ nusprendė savo naujieną „Redmi Note 7“ pasiūlyti ir Europos rinkoje. Pirmoji šalis, kurioje pasirodys šis išmanusis telefonas, bus Ispanija. Pagrindinė naujiena yra ta, kad Europos vartotojams buvo nuspręsta pasiūlyti 48 megapikselių (Sony IMX586, f/1.79) pagrindinės kameros modifikaciją, o ne Indijoje debiutavusią versiją su 12 + 2 megapikselių jutikliais. Labai tikėtina, kad tokia bus ir globali „Redmi Note 7“ versija, o Indijos rinkai buvo parengta modifikacija su supaprastinta galine kamera. Kol kas neaišku, kada „Redmi Note 7 Pro“ pateks į pasaulinę rinką.

Tuo tarpu Ispanijoje jau priimami „Redmi Note 7“ išankstiniai užsakymai, o pardavimai prasidės kovo 14 d. Išmanusis telefonas siūlomas už 149 eurus, tačiau ši kaina taikoma tik tiems pirkėjams, kurie naujieną užsisakys iki 14 d. Nurodoma, kad įprasta kaina bus 179 eurai. Šiuo metu gamintojas dar nepaskelbė savo planų apie pardavimo geografijos išplėtimą ir kuriose šalyse „Redmi Note 7“ bus oficialiai platinamas. Tačiau yra neoficialios informacijos, kad kovo 14 d. išmanusis telefonas pasirodys Lenkijoje, o kovo 21 d. pasieks Rusiją. Kiek patikima ši informacija greitai sužinosime.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau