„Razer Project Valerie“ – žaidimų nešiojamas kompiuteris su trimis ekranais

Bendrovė „Razer“ Las Vegase (Nevada, JAV) vykstančioje plataus vartojimo elektronikos parodoje CES 2017 pristatė labai įdomią naujieną – žaidimų nešiojamąjį kompiuterį, sukurta pagal projektą „Valerie“.

Šis prietaisas yra pirmasis pasaulyje nešiojamasis kompiuteris su trimis ekranais. Be to pagrindinio ekraną yra dar du, kurie specialių mechanizmų pagalba atslenkami į korpuso šonus.

Visos matricos turi 17,3 colių įstrižainę su 4K raiška (3840 × 2160 taškų). Tokiu būdu išskleistas kompiuteris atkuria bendrą 11520 × 2160 raišką.

Ekranai pagaminti naudojant IGZO technologiją – čia naudojamas indžio, galio ir cinko oksidas. Šio tipo matricos pasižymi geru spalvų atkūrimu ir mažomis energijos sąnaudomis. Ji suteikia 100 procentų Adobe RGB spalvų erdvės aprėptį.

Visos naujienos techninės specifikacijos nebuvo atskleistos. Yra žinoma, kad grafikos posistemė remiasi galinga atskira vaizdo plokšte „NVIDIA GeForce GTX 1080“. Deklaruojamas NVIDIA G-Sync technologijos palaikymas.

Nešiojamas kompiuteris sveria apie 5,4 kg. Korpuso storis yra apie 38 mm. Apie naujienos pasirodymo komercinėje rinkoje laiką ir kainą, deja, nebuvo pranešta.