Razer Phone 2 – žaidimų flagmanas su 120 Hz ekranu

Gerai žinomas žaidimų periferijos gamintojas „Razer“ pristatė savo antros kartos išmanųjį telefoną, skirtą geimeriams. „Razer Phone 2“ gavo galingą įrangą, modernų ekraną su aukštu atnaujinimo dažniu, originalų kamerų derinį, pažangias garso galimybės ir keletą naudingų funkcijų, kurių trūko ankstesnėje prietaiso iteracijoje.

Viena iš pagrindinių naujienos ypatybių tapo atnaujintas 5,7 colių ekranas su 120 Hz atkūrimo dažniu  ir 2560 x 1440 taškų skiriamąja geba, pagamintas naudojant IGZO technologiją. Matrica neturi išpjovos – stereo garsiakalbiai ir priekinis objektyvas įtaisyti plačiuose rėmeliuose ekrano viršuje ir apačioje. Ekrano apsaugai nuo išorinių poveikių naudojamas stiklas „Gorilla Glass 5“.

Razer Phone 2

Išmaniojo telefono techninės įrangos pagrindu tapo platforma „Qualcomm Snapdragon 845“ su aštuonių branduolių procesoriumi (2,8 GHz) ir grafikos greitintuvu „Adreno 630“. Patobulintos aušinimo sistemos dėka kūrėjai sugebėjo padidinti prietaiso našumą 30%, palyginti su jo pirmtaku.

„Razer Phone 2“ RAM talpa yra 8 GB, o vidinės atminties rasite 64 GB. Naudojant microSD atminties kortelių lizdą, vidinė atmintis gali būti išplėsta dar 1 TB.

Išmaniojo telefono galinis dangtelis pagamintas iš stiklo, o tai leido ne tik įmontuoti logotipą su pritaikomu „Chroma RGB“ apšvietimu, bet ir įgyvendinti belaidžio įkrovimo funkciją. Beje, bevielis įkroviklis taip pat turi specialius šviesos indikatorius.

Pagrindinis fotoaparatas sudarytas iš dviejų 12 MP raiškos „Sony IMX“ jutiklių: plataus kampo (f/1,75) su optine stabilizacija ir teleobjektyvo (f/2,6). Fotografavimo galimybes papildo fazinis automatinis fokusavimas ir dviejų atspalvių LED blykstė. Kameros sąsaja pritaikyta fotografuoti viena ranka. Asmenukių kamera turi 8 megapikselių jutiklį (f/2,0) bei palaiko 1080p raiškos vaizdo įrašus ir transliacijas.

Razer Phone 2

„Razer Phone 2“ taip pat gavo 24 bitų DAC su „Dolby Atmos“ technologija. Abu išmaniojo telefono stereo garsiakalbiai turi atskirą stiprintuvą. Maksimalus išmaniojo telefono garsas viršija 100 dB.

Prietaiso korpusas apsaugotas nuo vandens ir dulkių pagal IP67 standartą, todėl jis gali išbūti iki 30 minučių vandenyje vieno metro gylyje. Įrenginio akumuliatoriaus talpa yra 4000 mAh, todėl išmanusis telefonas, pasak gamintojo, aktyviai naudojant užtikrina iki dešimties valandų autonomiją. „QuickCharge 4+“ spartaus įkrovimo technologijos palaikymas leidžia per 30 minučių visiškai iškrautą išmaniojo telefono bateriją papildyti iki 50%. „Razer Phone 2“ parduodamas su įdiegta OS „Android 8.1 Oreo“, tačiau bendrovė jau anonsavo išmaniojo telefono atnaujinimą iki „Android 9.0 Pie“ versijos. „Razer Phone 2“ su blizgiu užpakaliniu viršeliu jau galima užsisakyti oficialioje „Razer“ svetainėje už 799 dolerių kainą. Versija su matiniu korpusu bus parduodama vėliau.

Raiju Mobile

Kartu su „Razer Phone 2“ bendrovė pristatė bevielį žaidimų modulį „Raiju Mobile“ su Bluetooth ryšiu. Valdiklis aprūpintas ne tik perprogramuojamais mygtukais, bet ir specialiu telefono laikikliu. Jis bus parduodamas už 149 USD kainą.

Taip pat buvo anonsuotos žaidimų ausinės „Razer Hammerhead“ su USB Type-C jungtimi ir aktyvia triukšmo slopinimo funkcija. Pardavimų pradžia numatyta spalio 22 d. Ausinių kaina bus 9 $.