„Raspberry Pi Foundation“ pristatė korpusus „Raspberry Pi 2 B“ ir „B+“ mini kompiuteriams

„Raspberry Pi Foundation“ programinės įrangos padalinio vadovas Gordonas Hollinvortas paskelbė išsamią mini kompiuterio „Raspberry Pi 2 B“ korpuso projektavimo ir gamybos istoriją. Iš pradžių „Raspberry“ komanda jį bandė sukurti patys, tačiau po daugybės įdėtų pastangų ir išleistų lėšų rezultatai neatitiko lūkesčių. Galų gale korpuso kūrimo darbas buvo perduotas „Т-Zero“ kūrėjų komandai, kuri specializuojasi tokiuose projektuose.

RPI_Foundartion_case_3_of_4_1024x1024-671x427

Praėjus porai mėnesių suvienytos pajėgos sukūrė galutinę korpuso versiją, kuri bus parduodama už 8,5 $ ir kol kas yra prieinama tik Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Oficialioje gamintojo internetinėje parduotuvėje „Swag Store“ korpusas „Construct“ buvo išparduotas per kelias dienas. „Raspberry Pi Foundation“ laukia mažmeninės prekybos partnerių prijungimo tam, kad naujieną greičiau pradėtų pardavinėti ir kitose šalyse.

appearance_model_clip-500x336

Pagal pateiktus duomenis korpusas yra suderinamas su „Raspberry Pi 2 B“ ir „B+“ modeliais. Nepaisant to, buvo pastebėta, kad „Construct“ tinka ir „A+“ modeliui, tiesa, šiuo atveju USB išvestis lieka korpuso viduje. „Construct“ pagamintas iš ABS plastiko, tvirtinamas kartu su nuimamu dangčiu ir šonais, kurie leidžia lengvai prieiti prie jungčių ir GPIO kontaktų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau