„Protingas” žadintuvas uždirbo milijoną dolerių dar iki pardavimo pradžios

Miego fazių sekimo funkcija tampa vis populiaresnė – „Kickstarter“ lankytojai suteikė solidžią išankstinę paramą „protingam” žadintuvui „Sense“. Prietaisas, skirtas pažadinti jo savininką, surinko virš milijono JAV dolerių. San Franciske sukurtą žadintuvą „Sense“ jau dabar galima įsigyti 129 $, praneša oficialus kūrėjų tinklaraštis „Hello“.

sense

„Sense“ veikimo principas yra toks pat, kaip ir „išmaniųjų žadintuvų” kategorijos programose. Vartotojas nustato žadintuvą numatomam kėlimosi laikui, o prietaisas apskaičiuoja greito ir ilgo miego fazes, duodamas pabudimo signalą natūraliu vartotojui metu, tam kad sukelti kaip įmanoma mažiau streso organizmui.

"Protingas" žadintuvas uždirbo milijoną dolerių dar iki pardavimo pradžios

Žadintuvas „Sense“ turi daugybę jutiklių, kurie renka informaciją apie miego būseną. Priemonė matuoja apšvietimą, temperatūrą, triukšmą, drėgmę ir kitus vartotojo savijautą įtakojančius veiksnius. Vėliau, remiantis šiais duomenimis, prietaisas perduoda rekomendacijas į išmanųjį telefoną, apie reikalingus atlikti pakeitimus kambario aplinkoje tam, kad sukurti palankiausias sąlygas miegui.