Profesionali garso kokybė su „Trust Onyx“ mikrofonu

Įrašykite internetines transliacijas, balso pranešimus ir streaminkite kaip profesionalas su naujuoju profesionaliu „Trust GXT 255+ Onyx“ mikrofonu su rankena.

Dėl kardioidinio įrašymo modelio, antivibracinio laikiklio, nulinės delsos stebėjimo ir lanksčios, bet tvirtos mikrofono rankenos „Trust Onyx“ profesionalūs balso įrašai ir transliacijos pasiekiami visiems.

GXT 255+ ONYX (2).png


„Trust Onyx“ idealiai tinka mėgėjams ir profesionaliems turinio kūrėjams, kurie kasdien įrašinėja savo pomėgiais ar darbui ir ieško mikrofono su profesionaliomis funkcijomis. Šis aukšto lygio mikrofonas, kurį galima prijungti prie kompiuterio per USB, sukurtas atsižvelgiant į naudojimo paprastumą. Papildomam patogumui galima įsigyti antrą USB jungtį, o norint pabrėžti stilingumą aktyvuoti daugiaspalvį šviesos diodą. Aukštos kokybės mikrofono ir lanksčios rankenos derinys su integruotu USB laidu suteikia viską, ko reikia studijos kokybės garso įrašymui.Studijos lygio garsas


Kardioidinis įrašymo modelis užtikrina, kad įrašysite tik savo balsą su kuo mažiau foninio triukšmo. Jame yra pop filtras, padedantis sumažinti erzinančius „p“ ir „f“ garsus.


Lanksti rankena


Profesionali mikrofono rankena yra lanksti ir tvirta, o joje įmontuotas mikrofono USB laidas, kad vaizdas būtų „švarus“. Papildomam patogumui yra net antra USB jungtis.


Nulinės delsos stebėjimas


Prijunkite ausines prie 3,5 mm AUX jungties ir nedelsdami išgirskite, ką įrašote realiuoju laiku. Tai leidžia lengviau reguliuoti stiprinimą iki tinkamo nustatymo, kuomet girdite, ką darote.

6 spalvų šviesos diodai

Naudodami 6 spalvų šviesos diodus, suteikite savo trasliacijoms šiek tiek daugiau žavesio. Pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka, ir susisiekite su savo auditorija. Be to, šis apšvietimas taip pat yra funkcionalus, nes nutildžius mikrofoną šviesos diodai tampa raudoni.


Tapti profesionalu tapo lengva


„Trust GXT 255+ Onyx“ yra lengviausias būdas pagerinti įrašų ir srautų kokybę: studijinis garso įrašas, lanksti ir tvirta rankena ir paprasta sąranka per USB be atskiro garso mikserio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau