Nauja „Trust GXT 863 Mazz“ mechaninė klaviatūra su žaibiškos spartos mechaniniais jungikliais, atlaikančiais iki 50 milijonų paspaudimų

Kadangi žaidimai tampa vis greitesni su kiekviena nauja karta, jums reikia įrangos, kuri įstengs neatsilikti. Trust pristato mechaninę žaidimų klaviatūrą „GXT 863 Mazz“ su ilgai veikiančiais, greitai reaguojančiais jungikliais ir vaivorykštės bangų apšvietimu.

Mechaninių Outemu RED jungiklių dėka „Trust GXT 863 Mazz“ veikia itin sparčiai. Klavišų paspaudimai registruojami beveik iš karto, todėl jūsų veiksmai atsiliepia dar net nesuvokiant, kad paspaudėte mygtuką. Be to joje taip pat gausu funkcijų! Su anti-ghosting, atskiru žaidimų režimu, padedančiu susikoncentruoti į žaidimą, ir daugybe spalvingų parinkčių, priklausomai nuo jūsų stiliaus, tai yra geriausias pasirinkimas žaidimams.


Mechaniniai Outemu RED jungikliai


„Mazz“ yra aprūpintia mechaniniais „Outemu RED“ jungikliais, kurie atlaikys iki 50 milijonų klavišų paspaudimų. Su 50G paleidimo jėga ir vos 2 mm suaktyvinimo tašku tai yra viena greičiausių klaviatūrų.

Žaidimų režimas: Įjungtas


Įjungus žaidimų režimą, „Windows“ klavišas išjungiamas. Likite žaidime ir susikaupę. O naudojant anti-ghosting N klavišą, kiekvienas mygtuko paspaudimas yra svarbus!


Jūsų tapatybė


Spalvingi foniniai apšvietimai padės išsiskirti bet kurioje situacijoje. Sureguliuokite ryškumą ir rinkitės iš 14 skirtingų apšvietimo režimų, įskaitant vaivorykštės bangas, kad ši žaidimų klaviatūra tikrai taptų savotiška.

Likite žaidime


„Trust GXT 863 Mazz“ buvo sukurta taip, kad bet kokioje situacijoje įgytumėt pranašumą. Greita, patikima ir spalvinga, todėl ši klaviatūra puikiai tiks bet kuriam žaidėjui, kuris nenori būti stabdomas savo įrangos.
„Trust“ pristato šią pradinio lygio mechaninę klaviatūrą už naują kainą, siekdama išplėsti žaidimų klaviatūrų asortimentą. Kainos ir konkurencingų funkcijų, tokių kaip Outemu raudoni jungikliai, derinys yra įdomi galimybė kompiuterių žaidėjams, norintiems pakeisti membraninę (žaidimų) klaviatūrą, kad patobulintų savo įrangą.

Trust GXT 255+ Onyx
Trust Gaming – Facebook
Trust Gaming – Instagram
Trust Gaming – YouTube

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau