Pristatytas raudonas OnePlus 6

Praėjusios savaitės pabaigoje „OnePlus“ nelauktai papasakojo apie pasiruošimą liepos 2 d. pristatyti raudoną „OnePlus 6“ versiją ir šiandien premjera įvyko. Šį kartą bendrovė nebandė sugalvoti poetiško pavadinimo (kaip „OnePlus 5T Lava Red“ atveju) ir naujieną pavadino  tiesiog „OnePlus 6 Red“, tuo pat metu pakeisdama šūkį „Greitis, kurio tau reikia“ į „raudona, kurios tau reikia“. Pasak bendrovės, jos ekspertai atsijojo per šimtus įvairių spalvų ir atspalvių, pasirinkdami vieną, kuris įkūnija entuziazmą ir individualumą, jėgą ir aistrą, išlaikant eleganciją ir kuklumą, kurie atitinka prekės ženklo santūrią dizaino filosofiją.

„OnePlus 6 Red“ bus platinamas visame pasaulyje nuo kitos savaitės (liepos 9 d.). Kaip ir „OnePlus 6 Silk White“ atveju, naujasis leidimas pasiūlys tik 8/128 GB versiją. Išmaniojo telefono rekomenduojama kaina yra 569 EUR.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau