Pripučiamų batutų nuoma ir pardavimas

Su pripučiamų batutų nuoma batutunuoma.com, pardavimu ir gamyba susiję verslas laikomas vienu iš pelningiausių. Iš tiesų, net labiausiai kraštutiniais atvejais, tėvai pirmiausia taupys savo, bet ne vaikų sąskaita.

Pripučiami atrakcionai yra patikimi, gana nebrangūs ir kompaktiški (ryte jie pripučiami, o vakare iš jų galima išleisti orą ir sulankstyti – tada jie telpa į nedidelį automobilį). Juos galima padėti ant platformos su beveik bet kokia danga. Atrodytų, kas gali būti paprasčiau: nusipirkti batutą, pastatyti judrioje vietoje ir surinkti pinigus. Tačiau, kai verslininkas pradeda gilintis į šią uždarbio rūšį išsamiau, susiduria su daugybe klausimų ir problemų.

Pirmasis klausimas: kieno pagamintą batutą geriausia pasirinkti? Pripučiami vaikiški batutai gaminami iš tvirtos, didelio tankio PVC (ne mažiau kaip 650 gramų vienam kvadratiniam metrui), kuri perkama iš Europos gamintojų. Batuto svoris gali būti nuo 40 iki 700 kg. Populiariausi yra pripučiami atrakcionai. Paprasčiausias variantas – apvalios arba kvadrato formos batutas. Sudėtingesnės (ir todėl brangesnės) formos yra vandens čiuožyklos, laivai, valtys, monstrai ir pan. yra mažiau paklausios.

Pripučiami batutai gaminami siuvimo būdu, o siūlės suvirinamos su specialia įranga. Kuo mažiau nereikalingų elementų, tuo geriau – daugiau patikimumo ir pigiau. Kiekvienas batutas parduodamas su elektriniu siurbliu nuolatiniam oro papildymui. Produktų kainos prasideda nuo 400 eurų ir daugiau. Kaina priklauso nuo kelių pagrindinių veiksnių: dydžio, svorio, formos, paskirties (patalpų modelis, arba naudojimui lauke). Batutai supakuoti kompaktiškai, kas leidžia gerokai sumažinti jų transportavimo išlaidas.

Pripučiamų batutų nuoma
Pripučiamų batutų nuoma

Kokybiški produktai yra sertifikuoti ir praeina visus saugos patikrinimus. Patvirtinančių dokumentų buvimas (bent jau higienos sertifikato) užtikrina ilgą produkto tarnavimo laiką ir saugumą vaikų, kurie žais ant batuto.

Kasmetinėse pramogų atrakcionų įrangos parodose, kurios vyksta Amerikoje, daugiau nei 90 proc. pristatomų batutų yra pagaminti Kinijoje. Perkant produktą reikėtų atkreipti dėmesį į batuto medžiagą. Dauguma kiniškų batutų yra pagamintas iš 450 gramų į1 kv. m. tankio medžiagos, o rekomenduojamas tankis yra 650 g/kv. m. Batutas pagamintas iš plono audinio „išgyvena“ ne daugiau kaip du sezonus.

Jei ketinate atidaryti savo atrakcioną su pripučiamais batutais, jums reikės maždaug 30-50 kvadratinių metrų ploto. Pradėti sezoną geriausia antroje rudens pusėje, todėl jūsų nuomojamas plotas turėtų būti patalpoje. Pageidautina atrakcionas būtų kiaurai pereinamas, o šalia nuolat rinktųsi žmonėms, kurie nori atsipalaiduoti. Todėl turgus ar pramogų parkas – ideali vieta pripučiamų batutų pastatymui.

Pasiruoškite tam, kad darbo dienomis lankytojų ilgą laiką nebus, o vasarą prastovų trukmė tik didės. Rudenį ir ankstyvą pavasarį batutus galima statyti ten, kur vyksta įvairūs miestų renginiai ir festivaliai. Šiuo atveju savininkai dažnai gerokai padidina vienos sesijos kainą ir sumažina jos trukmę iki penkių minučių.

Nesvarbu ar jūs gaminsite batutus, juos parduosite ar nuomosite, su šiomis pramogomis  susijęs verslas pasižymi sezoniškumu. Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos labai sumažėja pardavimai (tai netaikoma tiems, kurie batutus nuomoja kurortuose). Laikui bėgant, jūsų aikštelėje pramogų kiekis vaikams gali būti žymiai išplėstas. Pavyzdžiui, tarp vaikų labai populiarūs vadinamieji „sausi“ baseinai (pripučiamas baseinas su kamuoliukais), pripučiami kalneliai, labirintai ir pan.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau