Po ilgo laiko pristatoma pirmoji Europoje e. skaityklė spalvotu ekranu

Elektroninių skaityklių gamintoja „PocketBook“ pristatė pirmąją per pastaruosius septynerius metus Europoje e. skaityklę spalvotu ekranu. Naujoji skaityklė „PocketBook Color“ jau prieinama ir Lietuvoje.

„Pirmoji „spalvoto e. rašalo“ technologija pristatyta prieš septynerius metus, ir atitinkamai pasirodė keli gaminiai, paremti šia technologija. Nuo to laiko visos industrijos gamintojų mastu daugiau nebuvo pristatyta spalvotų e. skaityklių, kaip ir naujų spalvotų „E ink“ technologijų, – sako Alexander Kovalenko, „PocketBook“ pardavimų vadovas Baltijos šalyse. – Džiaugiamės galėdami būti pirmoji bendrovė Europoje, per pastaruosius septynerius metus vartotojams suteiksianti galimybę išbandyti naują e. skaityklę, paremtą nauja spalvoto e. rašalo „E Ink Kaleido“ technologija.“

Skaitymas naujoje e. skaityklėje suteiks dar daugiau malonumo dėl integruoto naujausios kartos 6 colių „E Ink Kaleido™“ spalvoto ekrano, galinčio atvaizduoti 4 096 spalvas. Visi paveikslėliai, grafikai, schemos, diagramos, žemėlapiai ir kitos iliustracijos nuo šiol bus spalvotos – tokios, kokias autoriai iš pradžių ir sukūrė.

„PocketBook“ atstovų teigimu, naujausia „E Ink Kaleido“ technologija kartu su įjungtu priekiniu skaityklės apšvietimu užtikrina optimalias ir akiai malonias optines specifikacijas. Ji suteikia galimybę naudotojui pačiam reguliuoti knygos spalvas, pagal individualius poreikius pritaikyti tokius parametrus kaip kontrastas, šviesumas, spalvų gama ir grynis. O įprastas nespalvotas tekstas liks aiškus dėl 300 DPI skiriamosios gebos.

Įrenginyje taip pat integruotas „Bluetooth“ ir garso failų palaikymo funkcija leidžia mėgautis garsinėmis knygomis arba klausytis muzikos skaitant. Naujoji „PocketBook Color“ išsiskiria ir tuo, kad palaiko 29 formatus: 19 knygų, 6 garso ir 4 grafikos, o „Text-to-Speech“ funkcija tekstą leidžia įgarsinti balsu.

Naujoji skaityklė „PocketBook Color“ pasižymi kompaktišku dydžiu (161,3 × 108 × 8 mm) ir lengvumu (160 g). Įrenginyje yra 16 GB vidinė atmintis ir iki 32 GB atminties kortelės lizdas, todėl galima sutalpinti didžiulę elektroninę biblioteką. E. skaityklė prieinama už 219 Eur.

PocketBook Touch Lux 5

Be šios naujienos, Šveicarijos e. skaityklių kūrėjai pristatė ir dar vieną naują produktą – e. skaityklę „PocketBook Touch Lux 5“. Dėl naujo dviejų branduolių procesoriaus šis jau pažįstamas skaityklės modelis tampa dar galingesnis – programos ir knygos atverčiamos greičiau, o puslapiai verčiami dar sklandžiau. Integruota „SMARTlight“ technologija užtikrina didžiausią skaitymo patogumą esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. Ekrano šviesumą ir spalvos temperatūrą galima reguliuoti skaitant pirštu perbraukus ekraną. Šios e. skaityklės kaina – 139 Eur.