Naujasis flagmanas „PocketBook Touch Lux 4“ – nuolatinis komfortas

Paskelbdama apie naująją gaminių liniją, „PocketBook“ pristato naujos kartos „Touch Lux“ seriją. „PocketBook Touch Lux 4“ – yra itin lengva ir kompaktiška el. skaityklė su jutikliniu ekranu ir naujos unikalios pramoninės konstrukcijos.

Moderniomis funkcijomis ir išskirtinai kompaktiško dydžio „PocketBook Touch Lux 4“ skaityklė sukurta godiems knygų skaitytojams, kurie naudojasi galimybe mėgautis knygomis aktyviame kasdieniniame gyvenime.

Itin lengvame ir kompaktiškame įrenginyje įrašykite iki 3000 el. knygų, darykite pastabas ir lengvai išsiverskite, pasinaudokite debesijos skaitymo privalumu ir mėgaukitės naujausios kartos, akis saugančio „E Ink“ ekrano privalumais. „PocketBook Touch Lux 4“ yra daugiau nei įrenginys – tai asmeninė skaitymo erdvė su visomis galimybėmis patenkinti knygų mylėtojų poreikius.

„PocketBook Touch Lux 4“ integruotas talpinis daugiajutiklinis HD raiškos (1024 x 758) „E Ink Carta™“ ekranas ir įmontuota priekinė lemputė, leidžianti patogiai skaityti bet kuriuo metu.

Idealus skaitymas judant

Naujas rafinuota el. skaityklės dizainas taip pat yra skirtas tiems, kurie yra reiklūs stiliaus atžvilgiu. Visi el. skaityklės elementai darniai pabrėžia vienas kito eleganciją ir puikiai vienas su kitu susilieja. El. skaityklė, sverianti tik 155 gramus ir būdama 161,3 x 108 x 8 mm dydžio, telpa standartinių džinsų kišenėje ir net mažiausioje moteriškoje piniginėje. Kaip tradiciškai numatyta „PocketBook“ gaminiams, el. skaityklė turi patogius puslapių perjungimo mygtukus, skirtus tiems, kurie nori įrenginį valdyti rankiniu būdu.

Didesnė 512 MB RAM atmintis ir galingas 1 GHz procesorius garantuoja greitą paslaugų ir programų reagavimą. El. skaityklė turi 8 GB talpos vidinę atmintinę ir „microSD“ kortelės lizdą (iki 32 GB), o tai reiškia, kad jos skaitmeninėje bibliotekoje galima įrašyti iki 3000 el. knygų.

Asmeninė skaitymo erdvė

„PocketBook Touch Lux 4“ nekonvertuojant palaiko 17 knygų ir 4 grafinius formatus, pavyzdžiui, JPEG, BMP, PNG, TIFF. Integruotas „Wi-Fi“ su „PocketBook Cloud“, „Dropbox PocketBook“ ir „Send-to-PocketBook“ funkcijomis suteikia patogią galimybę į įrenginį perkelti el. turinį neprijungiant prie kompiuterio. Iš anksto įdiegti „Abbyy Lingvo®“ žodynai suteikia 24 kalbų derinius, kad galėtumėte skaityti knygas užsienio kalbomis.

El. skaityklė turi viršelio jutiklį, kuris suteikia galimybę naudotis „miego“ funkcijas ir taupyti akumuliatoriaus įkrovą, kai vienas iš „PocketBook“ prekės ženklo priedų yra suderinamas su šiuo konkrečiu modeliu.

Naujoji „PocketBook Touch Lux 4“ skaityklė yra valkaninės juodos spalvos. Netolimoje ateityje bus galimi kitų spalvų leidimai. „PocketBook Touch Lux 4“ – jūsų asmeninė biblioteka mygtuko spustelėjimu.

„Touch Lux 4“ rekomenduojama mažmeninė kaina Lietuvoje – 139.99 EUR

 

Ekrano tipas„E Ink Carta™“
Ekrano raiška758 × 1024
Ekrano dydis6 col. (15,24 cm)
DPI212
Spalvų gylis16 pilkumo tonų lygių
Jutiklinis ekranasTalpinis (daugiajutiklis)
Priekinis apšvietimasTaip
Procesorius1 GHz
RAM512 MB
Vidinė atmintis8 GB*
Akumuliatorius1500 mAh (ličio jonų polimerų)**
Dangtelio jutiklisTaip
„Wi-Fi“Taip
USB išvestis„Micro USB“
Išplečiama atmintis„microSD“ (daugiausia 32 GB)
Platforma (OS)„Linux 3.0.35“
El. knygų formatai (nekonvertuojami)PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Vaizdų formataiJPEG, BMP, PNG, TIFF
Žodynai„ABBYY Lingvo®“ žodynai (24 kalbų kombinacijos), anglų-vokiečių k. žodynas, „Webster“ žodynas (1913 m.)
Internetinės paslaugos„PocketBook Cloud“, „ReadRate“, „Dropbox PocketBook“, „Send-to-PocketBook“
ProgramosKnygų parduotuvė, biblioteka, žodynas, naršyklė, galerija, skaičiuotuvas, pastabos, RSS naujienos, šachmatai, „Klondike“, „Scribble“, „Sudoku“
Matmenys161,3 × 108 × 8 mm
Svoris155 g
Pasiekiamos spalvosVulkaninė juoda
Mažmeninėje prekyboje parduodamas komplektasEl. skaityklė, „micro USB“ laidas, greitos pradžios vadovas, garantijos kortelė

 

* Faktinės pasiekiamos vidinės atminties dydis gali skirtis, atsižvelgiant į įrenginio programinės įrangos konfigūraciją.

** Iki vieno mėnesio akumuliatoriaus naudojimo trukmė (gali skirtis, atsižvelgiant į naudojimo režimą, ryšį ir nuostatas).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau