„Philips“ monitoriai su USB-C išplėstųjų jungčių sprendimu užima centrinę vietą šiandienos skaitmeninėje darbo aplinkoje

• Dėl 34 colių lenkto „UltraWide“ monitoriaus su aukštu spalvų tikslumu ir puikiu vaizdo kontrastu naudotojas atsiduria didelės žiūrėjimo erdvės centre

Technologijų bendrovė MMD, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, skelbia apie naująjį 34 colių labai platų QHD lenktą monitorių ir naująjį 27 colių QHD „Philips“ monitorių, abu turinčius USB-C išplėstųjų jungčių sprendimą.

Auganti USB-C svarba

Įdiegimo laikotarpiu pirmųjų naudotojų priimtas kaip tikra besiplėtojanti revoliucija, USB–C dabar sparčiai tampa tiek verslo, tiek patyrusių kompiuterių naudotojų standartiniu reikalavimu. Kaip tikrai įgalinanti technologija, ji suteikia daug daugiau, nei praktišką abipusę, reversinę jungtį ar spartesnio duomenų perdavimo greičio galimybę, ji taip pat leidžia naudotojams įkrauti, perduoti garso ir vaizdo signalą skirtingais protokolais, ir prijungti prie interneto, naudojant tik vieną kabelį, – USB-C dabar paverčia monitorius į kritiškai svarbius koncentratorius, aplink kuriuos tarpsta moderni skaitmeninė darbo aplinka.

Mobiliųjų įrenginių ir nešiojamųjų kompiuterių įkrovimo stotelė; išorinių įrenginių ir įvairių priedų, tokių kaip fotoaparatai, kameros ar ausinės, prijungimo stotelė; ar jungimo stotelė keliems monitoriams, – „Philips“ monitoriaus su USB-C išplėstųjų jungčių sprendimu pasirinkimas yra užtikrintas būdas pertvarkyti jūsų kasdienines užduotis, susigrąžinti erdvę ant darbo stalo ir susitelkti ties jūsų darbu, o ne prarasti laiko ir kantrybės tvarkantis su daugybės nesuderinamų prievadų ir kabelių vingrybėmis ir netvarka.

Daug ekrano erdvės didžiausio 34 colių monitoriaus aplinkoje

Dėl šios priežasties „MMD“ nuolatos plečia savo gausų aukščiausios kokybės monitorių, turinčių USB-C išplėstųjų jungčių sprendimą, portfelį, patenkindama įvairaus pobūdžio reiklių naudotojų poreikius. Puikus pavyzdinės „Philips Brilliance P Line“ serijos papildymas yra 34 colių lenktas „UltraWide“ „349P7FUBEB“ monitorius, sukurtas WQHD (3440 x 1440) raiškos taikymui be kompromisų. Atkurdamas ryškius, natūralesnius „CrystalClear“ vaizdus, turintis „UltraWide Color“ spalvų gamą su 21:9 formatu, aukšto kontrasto MVA ekrano panelę, šis pažangus monitorius suteikia subtilaus pasinėrimo efektą, įtraukiant naudotoją į užduotį, padedant išlikti dėmesingesniam ir produktyvesniam.

Dirbant reiklesnėmis programomis, kurioms būtina dar didesnė ekrano erdvė, specialiai skirta „Philips MultiView“ technologija teikia aktyvią dvigubos jungties funkciją, leidžiančią naudotojui tuo pačiu metu peržiūrėti kelis įrenginius, kaip asmeninius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius, esančius vienas šalia kito, dėka galimų „Picture-by-Picture“ (vaizdas šalia vaizdo) ir „Picture-in-Picture“ (vaizdas vaizde) režimų. Naujasis „Philips 349P7FUBEB“ monitorius su 100Hz atsinaujinimo dažniu taip pat akį patraukia savo neatsiliekančiais ir itin sklandžiais vaizdais, kuriems niekada netrūksta kritiškai svarbaus kadro, kad ir kokie būtų pažangūs jūsų vaizdo įrašo reikalavimai.

Ekologiškas, ergonomiškas, patobulintas

Verslo naudotojai, dirbantys su bendrosios paskirties biuro programomis ar specialiai sukurta programine įranga, jau seniai atrado didesnių monitorių naudą, ypač tų modelių, kurie turi koncentratoriaus pajėgumus, kurie gali būti lengvai ir greitai prijungti prie asmeninių nešiojamųjų kompiuterių, kad pastarųjų ribota ekrano erdvė būtų išplėsta. Naujasis „Philips 349P7FUBEB“ su USB-C išplėstųjų jungčių funkcija suteikia tobulą sprendimą ieškantiems 27 colių QHD raiškos monitoriaus, kad pagerintų savo darbo aplinką ir padidintų produktyvumą.

Naujasis „272B7QUPBEB“ monitorius tik vienu USB-C kabeliu perduoda duomenis ir aukštos raiškos vaizdo įrašus USB 3.1 greičiu, kuomet tuo pačiu tiekia iki 60 vatų elektros energijos, skirtos įjungti ar pakrauti išorinius įrenginius. Įmontuotas RJ-45 10/100/1000 eterneto prievadas leidžia iš karto prijungti prie bet kokios standartinės IT aplinkos ir sąmoningiems naudotojams suteikia saugų tinklą, tuo tarpu „DisplayPort“ leidžia lengvai kartu į grandinę sujungti du ar daugiau monitorių įdomioms konfigūracijoms.

Kurdamas aiškius, „CrystalClear“ „Quad HD“ (2560 x 1440 arba 2560 x 1080 pikselių) vaizdus su IPS panelės pažangia technologija, naujasis „Philips 272B7QUPBEB“ siūlo 90 laipsnių posūkio ašies režimą, kad būtų galima ergonomiškai dirbti su vertikaliai orientuotu vizualiniu turiniu, tokiu, kaip kompiuterinės leidybos sistemų (DTP) programos. Taip pat dėka „PowerSensor“ funkcijos, padedančios mažinti energijos išlaidas, išmanus ir nežalingas infraraudonųjų spindulių jutiklis automatiškai sumažina monitoriaus ryškumą, kuomet naudotojo nėra prie ekrano.

Surinktas puikus funkcijų rinkinys

Papildomai, abu „349P7FUBEB“ ir „272B7QUPBEB“ monitoriai turi gausius funkcijų rinkinius, tarp jų „LowBlue Mode“, specialų nustatymą, kuris pasinaudoja tam skirta programine įranga, kad sumažintų trumpųjų bangų mėlynos šviesos emisiją, kuri bėgant laikui gali pakenkti akims; „SmartErgo Base“, reguliuojamo aukščio stovą, sukomplektuotą su pasukimo, pakreipimo ir pasukimo pagal ašį funkcijomis geriausiam, koks įmanoma, pritaikymui; „Ultra Narrow Border“ (itin siaurą rėmelį), išmanaus dizaino funkciją, mažinančią blaškymą ir didinančią peržiūros erdvę daugiaekranėse ar ekranų sienų aplinkose, suteikiančią naudojimosi vienu, dideliu ekranu jausmą.

Naudotojams, kuriems reikia aukštos kokybės monitorių tiksliam, kruopščiam ir spalvoms reikliam darbui, skirtus aukščiausios kategorijos „Brilliance Philips 349P7FUBEB“ monitorius bus galima įsigyti 2018 m. liepą už rekomenduojamą 849 Eurų mažmeninės prekybos kainą. Įmonėms ir aplinką tausojantiems naudotojams skirtus „Philips 272B7QUPBEB“ monitorius bus galima įsigyti 2018 m. liepą už rekomenduojamą 449 Eurų mažmeninės prekybos kainą.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau