Penktadienio prognozė: saulėta su sparčiu nemokamu Wi-Fi visoje Lietuvoje

IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ šį penktadienį kviečia dirbti lauke ir nemokamai visoje Lietuvoje naudotis belaidžio interneto „Teo Wi-Fi“ paslauga. Trečią kartą lankstaus darbo stiliaus dieną organizuojančios bendrovės „Microsoft“, „Omnitel“ ir „Teo“ savo pavyzdžiu rodo, kad išskirtine Lietuvos IT infrastruktūra galima efektyviai naudotis ir už biuro ribų.

Dirbant lanksčiai, darbuotojas gali pasirinkti savo darbo valandas, įrankius ir darbo vietą. Suteikta laisvė didina darbuotojų lojalumą, produktyvumą ir tampa svarbiu koziriu pritraukiant į įmonę naujus talentus.

Birželio 12 dieną visi norintys padirbėti gryname ore yra kviečiami į Vilniaus mokytojų namų „Vasaros terasą“. Nuo 10 iki 13 val. vyksiančio renginio metu bus galima susipažinti su lankstaus darbo stiliaus kultūra. Bus aptariamos ne tik atsiveriančios galimybės, bet ir būdai, kaip apsaugoti savo nuotolinio darbo vietą nuo įsilaužimo ar duomenų praradimo grėsmės.

Negalintys atvykti kviečiami dirbti ten, kur jiems patogiausia, ir nemokamai pasinaudoti vienu iš maždaug 3000 „Teo Wi-Fi“ taškų visoje Lietuvoje. Norintys nemokamai išbandyti „Teo Wi-Fi“ privalumus visą savaitę, gali iš karto gauti prisijungimo kodus internetu.

„Didelę Wi-Fi spartą ir išplėtotą tinklą Lietuvoje lemia aplinkybių rinkinys: šalyje vyrauja lygumos, išvystytas šviesolaidžio tinklas, aukštas technologinis išprusimas – turbūt sunkiai rastume viešbutį ar maitinimo įstaigą be Wi-Fi. To reikalauja klientai, nes spartaus interneto prireikia ir pramogoms, ir darbui“, – atkreipia dėmesį Andrius Šemeškevičius, „Teo“ Technologijų ir IT vadovas.

Interneto spartos matavimo platformos „Rotten Wi-Fi“ duomenimis, vidutinė Wi-Fi sparta mūsų šalyje siekia 15,4 Mb/s ir yra viena didžiausių pasaulyje.

Belaidis internetas „Teo Wi-Fi“ pasižymi didele duomenų perdavimo sparta ir galimybe neribotai siųsti duomenis. Gegužę per visus Lietuvoje esančius „Teo Wi-Fi“ taškus atsisiųsta beveik 50 TB duomenų. Tokį duomenų kiekį atitinka maždaug 10 tūkst. didelės raiškos (HD) filmų.

Informacijos šaltinis: pranešimas žiniasklaidai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau