Paviešintos dar neanonsuoto “BlackBerry Venice” su „Android“ OS nuotraukos

Lapkričio mėnesį „BlackBerry“ planuoja prisijungti prie gausios „Android“ prietaisų gamintojų šeimos. Kanados bendrovė nusprendė eksperimentuoti ir ruošiasi išleisti išmanųjį telefoną „Venice“, kuris tarp kitų jų gaminių išsiskiria keletu savybių. Pirma, tai yra, žinoma, „Android“ operacinė sistema, kuri bus prieinama kartu su „BlackBerry OS“ dvigubo pasikrovimo režimu. Antra, išmanusis telefonas gaus, daugelio pamirštą korpuso formą su ištraukiama mechanine klaviatūra. Galiausiai, aparatas turės lenktus ekrano kraštus, kaip „Samsung Galaxy S6 Edge“.

BlackBerry Venice
BlackBerry Venice

Jei gandai pasitvirtins, tada prietaiso techniniai parametrai taip pat bus neblogi: 5,7  colių ekranas su 1440р rezoliucija, „Snapdragon 808“ mikroschemų rinkinys, 3GB RAM, 18 megapikselių kamera su optiniu vaizdo stabilizavimu ir „Android Lollipop“.

BlackBerry Venice

Internetinis leidinys „Android Authority“ paviešino šio perspektyvaus išmaniojo telefono nuotraukas. Jos patvirtina, kad aparatas gaus 18 megapikselių kamerą su dviguba LED blykste, taip pat pademonstruoti kai kurie „Android“ elementai su „BlackBerry OS“ nustatymais. Tikimasi, kad „BlackBerry Venice“ bus pristatytas lapkričio mėnesį ir bus parduodamas prieš Naujųjų metų šventes. Kaina dar nežinoma.

BlackBerry Venice

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau