Daugiafunkcinis puodas „Polaris PMC 0529ADS“ gali išrūkyti produktus

Gamintojas „Polaris“ išleido daugiafunkcinį puodą „PMC 0529ADS“ su karšto ir šalto rūkymo funkcija. Prieš įjungiant „Smoke Infusion“ į dubenėlį įstatomos 3 pakopų metalo grotelės, ant kurių dedama žuvis, mėsa ar kiti produktai rūkymui.

Polaris PMC 0529ADS
Polaris PMC 0529ADS

Į rūkyklą supilamos pjuvenos, po to ji įdedama į puodo vidinį dubenėlį ir prijungiama prie specialios, korpuse esančios, jungties, . Tada reikia pasirinkti šalto arba karšto rūkymo programą ir pusvalandžio viskas bus baigta. Rūkymo procesas vyksta dėl dūmų cirkuliavimo ir prietaiso palaikomos optimalios temperatūros. Komplekte esantis specialus apsauginis dangtis apsaugo nuo gausaus dūmų patekimo į išorę.

„Polaris PMC 0529ADS“ siūlo 24 automatinius maisto paruošimo būdus ir funkciją „Multi virėjas Plus“, kuri leidžia savarankiškai nustatyti įvairius temperatūros bei laiko režimus. Naujiena jau parduodama už 122 eurus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau