Paskelbti „NVIDIA GeForce GTX TITAN X“ našumo testų rezultatai

„NVIDIA“, vaizdo plokščių flagmano „GeForce GTX TITAN X“ pristatymo metu, pasakė tik tai, kad ji naudoja „Maxwell“ architektūrą, turi aštuonis milijardus tranzistorių ir 12 GB atminties. Tuo tarpu, internetinei svetainei „VideoCardz“ pavyko gauti ne tik duomenis apie naujienos specifikacijas dažnius, bet ir „3DMark 11“ našumo testo rezultatus.

NVIDIA GeForce GTX TITAN X

Pranešama, kad „GeForce GTX TITAN X“ turės 3072 srautinius procesorius, 192 tekstūros vienetus (TMU) ir 96 rasterizacijos blokus (ROP). Bazinis branduolio dažnis 1002 MHz. Žinoma, visa ši informacija yra neoficiali.

Atmintis dirba 1750 MHz (efektyvus – 7000 MHz) dažniu. Atsižvelgiant į tai, kad naudojama 384 bitų magistralė, teorinis pralaidumas gali pasiekti 336 GB/s spartą.

Taip pat įvardinta numatoma „GeForce GTX TITAN-X“ kaina – apie 999 $.

Vaizdo plokštės testavimas buvo atliekamas „Performance“ ir „Extreme“ režimuose. Kaip ir reikėjo tikėtis, naujasis flagmanas testuose pasirodė geriau už „GeForce GTX TITAN“, „GeForce GTX TITAN Black“ ir „GeForce GTX 980“.

titan2

Be to, buvo pateikti „GeForce GTX TITAN-X“ testavimo rezultatai su įvairiomis SLI konfigūracijomis. Šiuo atveju, testuojant grafikos greitintuvai buvo „užturbinti“.

titan3

Įdomu tai, kad pagal pateiktus bandymų rezultatus, „GeForce GTX TITAN X“ tik šiek tiek atsilieka nuo vaizdo plokštės „GeForce GTX TITAN Z“, kuri turi du GK110 lustus su „CUDA 2880“ branduolių rinkiniu.

titan4

titan5

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau