Paaiškėjo „Samsung Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“ anonso data

Padažnėjus tradiciniai nutekėjimų serijai apie ruošiamus „Samsung Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“  Korėjos žiniasklaida paskelbė numatomą flagmanų anonso datą. Pasak šaltinio, prietaisai bus pristatyti publikai vasario 27 parodoje MWC 2018. Tai matyti lentelėje, sudarytoje iš ankstesnių modelių išleidimo datų.

Keista yra tai, kad tokios didelės spaudos konferencijos paprastai vyksta parodos Barselonoje išvakarėse, tuo tarpu vasario 27-oji bus antroji renginio diena forume.

Tiesa, mes kalbame apie Korėjos laiką, tačiau netgi atsižvelgus į šią paklaidą gauname vasario 26 d., o tai yra pirma MWC 2018 diena. Oficialaus „Unpacked 2018“ anonso nereikėtų tikėtis anksčiau sausio vidurio.

„Samsung Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“ pagrindiniai pokyčiai bus nauja pirštų atspaudų skaitytuvo vieta, atnaujintas 10 nm lustų rinkinys „Exynos 9810“ arba „Snapdragon 845“ (priklausomai nuo pardavimo regiono), nauja vartotojo sąsaja ir pagerintos pagrindinės „Samsung“ sistemos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau